Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék barátnőt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de nem tudok magamon változtatni. Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Zárkózott vagyok, kevés önbizalmam van, nem beszélek sokat. Nincsenek barátaim, így bulizni meg olyan helyekre sem járok ahol lehetne ismerkedni.

Annyira nem zavar az hogy ilyen vagyok, csak egy barátnő hiányzik meg 1-2 barát akivel szabadidődben tudnék találkozni.

Mindeki azt mondja hogy változtatni kell meg ki kell lépni a komfortzónából, de hogy? Nem olyan egyszeri ez sajnos.

Úgy érzem hogy ha ilyen maradok sosem lesz barátnőm, de szeretnénk. Nem tudom hogy tudnék magamon változtatni. Ti mit javasoltok?


2020. márc. 31. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Járj templomba és imádkozz
2020. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
operáltasd át magad delfinné. Azok cukik.
2020. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Külsőleg hogy nézel ki? Mert az se mindegy. Amúgy az egyes jól mondja, nekem majdnem sikerült a templomban becsajozni.
2020. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Társkeresőzz.
2020. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kettes szövegét lopom. XDD

Tudod mi a komfortzóna haver? Szerintem nem!

Tételezzük fel, hogy elkezdesz egy új dolgot csinálni új munkád lesz, a jelen helyzetben ez nem is lenne meglepő.

Akkor elmondhatod, hogy új dolgokat csinálsz, új emberekkel ismerkedsz meg, kiléptél a mókuskerékből, a komfortzónádból.

Ez meddig fog tartani? Mikor unod meg? Onnantól már megint egy komfortzónába kerülsz, mert megszoktad a jelenlegi munkát, a légkört, mondjuk a fizu sem motiválna, mert relatíve jól keresel és ott ragadsz.

Megint csak azt fogod mondani, hogy nem ismerkedsz, ugyanazt csinálod.

Ez van mindennel. Ha napirutin szerűen elmész ugyanoda vásárolni az is egy mókuskerék, max annyi szabadságod van, hogy változtatod azt a napszakot, mikor mész el vásárolni.

A változatosságokat kell belecsempészni az életedbe. Nem tervezel. Felkelsz és aztmondod, most kedvem szottyan bemenni a városba kicsit csakúgy. Ilyesmik. Vagy, reggeli kávé megvolt, ettem is, most nem a gép előtt kockulok, hanem lenyomok 40 fekvőtámaszt. Szakadj ki a mókuskerékből!

2020. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de akkor a barátnődnek is ennyit tudnál adni? Az önbizalomhiányodat kivetítenéd rá, nem beszélgetnétek, csak punnyadnátok... igazából magad miatt kéne megváltozni, magad miatt kéne akarni, ha neked ez nem felel meg. Ha megfelel, akkor meg ez van.
2020. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem számítanak. Nekem mindig is voltak barátaim... de a kanbulik, ivócimborák, havercsajok nem romantikus kapcsolat! Ettől még sosem volt senkim. És ismerek olyat, aki fele annyira sem társasági ember és már felesége van. Ezen egyáltalán nem múlik, hacsak nem minden hétvégén valami szingli nőpartikra járnál ahol te lennél az egyedüli férfi. :D
2020. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig jó szerintem. De ha mindenképp szeretnél változtatni kell. Attól lehetsz magabiztos és érdekes, hogy kicsit zárkózottabb vagy. Legyen egy hobbid kezdésnek, mondjuk sportolhatsz vagy kezd el táncolni.
2020. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!