Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zavar hogy nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy nem volt még barátnőm, és hogy a fiatal koromból kimarad ez. Ez örökké bennem fog maradni, akkor is ha lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyáltalán így lehet kapcsolatom? Szerintem ezt látják rajtam a lányok hogy tapasztalatlan vagyok, ha meg jobban megismerek akkor még végképp érezni fogják rajtam hogy nem volt még barátnőm.


Sirni tudnék akkor ha arra gondolok hogy másnak már 16 éves korában is van barátnője én meg lassan 10 évvel több vagyok és még egy sem volt.


2020. ápr. 1. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Én teljesen elengedtem ezt az egész barátnősdis dolgot, mert beláttam, hogy esélytelen...

21 F

2020. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, örökké benned fog maradni, teljesen mindegy, hogy mi lesz vagy mi nem lesz. "Ami elmúlt az nem jön vissza már" vagy vmi ilyesmi a dalszöveg. Mondok egy konkrét saját példát. Voltak barátnőim, sőt még feleségem is, mindet szerettem. Mégis bánt, hogy egy konkrét lánnyal nem tudtam összejönni, hiányzik, sajnálom.

Tipp: a múlton már ne szomorkodj, nem tudsz vele mit csinálni, se megváltoztatni. Azon dolgozz gőzerővel, hogy mostanában legyen barátnőd. Azért, h 5-10 év múlva ne a mostani időszakot sirasd.

2020. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig vinnyogsz és sajnáltatod magad, nem is lesz. Ami volt, azon nem lehet változtatni. Átérzem, mert pár csajt elszalasztottam az életemben, pedig lett volna náluk esélyem. Ugyanúgy sajnáltattam magam és siránkoztam, hogy jaj nekem aztán sosem lesz stb. 24 évesen bánt, hogy mennyi mindent ellőttem, mert már nem lehet azokat visszahozni. Inkább azon légy, hogy felmérd, mi az amit eddig rosszúl csináltál. Nekem is ez segitett. A második meg, hogy verd ki a fejedből, hogy neked sosem lehet. Van a világon elég csinos nő, jut mindenkinek. Nincs olyan, hogy valaki megérdemli vagy sem, az egész fejben dől el. Te sem vagy kevesebb másaknál, a legfontosabb, hogy megtaláld azokat a lányokat, akik neked megfelelőek. Ne hajkurássz olyan csajokat, akik nem passzolnának hozzád, de csak azért mert ma azok a lányok a menők. Igy csak kudarc lesz. TEHÁT EGYSZER A FEJEDBEN VÁGJ RENDET! Sok sikert hozza! :)
2020. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ez hülyeség. Akik jobb külsővel születtek, azoknak fényévekkel több esélyük van párt találni.
2020. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. ELgalábbis nekem nem volt ilyen érzésem. Szerintem akinek kimarad tini kori kapcsolat(ok) az semmivel sincs hátrébb mint akinek voltak. Maximum pár pofáraesés és szexuális élmény maradki, de ezeket a megfelelő párral lehet pótolni. Igazából nem egy nagy dolog ez a párkapcsolat, a legtöbből úgysem lesz semmi és mégha egy darabig működik is, biztosan szar lesz előbb vagy utóbb. Persze van ettől kivétel is, de az ritka és ok munkát igényel. Amit hiába tesz bele az egyik fél ha a másik nem. Én inkább annak a híve vagyok, hogy kevés párkapcsolat, de az a leheteő legmegfelelőbb személlyel legyen és tartós.
2020. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!