Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék már családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már családot de egyedülálló vagyok. Hol vannak a hasonló gondolkodású nők?

Figyelt kérdés

Hol vannak azok akik viszonylag fiatalon szeretnének normális életet?

Azért írom így mert szerintem az a normális ha az emberének családja lesz 30 éves kora körül és nem pedig a bulizáson jár még mindig az esze.

27 éves vagyok.


2020. ápr. 1. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Otthon.
2020. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azok már férjhez mentek,és most szülnek.
2020. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is fiatalon szeretnék,de még egyetem az első az életemben.
2020. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Állítólag itt vannak, de élőben még nem találkoztam ilyennel.
2020. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Emeld fel a fejed, és nézz körül.
2020. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha a gyerek miatt akarsz kapcsolatot akkor inkább ne legyél kapcsolatban és gyereket se vállalj mert nagyon nincsenek rendben a prioritásaid.
2020. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
De miééééééért hiszed azt, hogy aki 30 évesen nem babáz le, az csak azért lehet, mert bulizni akar? Huszonévesekkel dolgozok együtt, ebből mindenki az egyetemen volt utoljára bulizni, évekkel ezelőtt!
2020. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen gondolkodású nő többsége már foglalt.
2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sok olyan 22-25 körüli csajjal találkozom, akik szeretnének több gyereket és még 30 éves koruk előtt elkezdve. Nem Pesten, de nagy egyetemvárosban lakom és főleg egyetemista csajokkal szoktam ismerkedni.


26/F

2020. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok de annyira reménytelennek látom hogy az nem igaz

Egy fiatal lány

2020. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!