Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám hasonló aggszűz pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám hasonló aggszűz pasik! Ti belegondoltok, hogy ilyen napsütéses vasárnap délután más pasik andalognak a parkokban, együtt néznek filmet és pihiznek a csinos/szép barátnőikkel akiket nem érdekel a létezésetek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mindezt, mert én így érzem és nem is a magány ténye a legrosszabb az aggszüzességben (+25 év) - mert tök jól elvagyok magam - hanem az a tudat, hogy soha nem lesz olyan, minimum átlagosan vonzó csaj (de úgy látom még átlag alatti se) aki őszintén odáig van értem, érdeklem őt és boldogsággal adja oda nekem a testét. Soha nem lesz részem ilyen romantikázásban, lelkizésben, filozofálgatásban és a barátnőm soha nem fog annyira odáig értem lenni, hogy összevitatkozik velem, ha nem figyelek az egészben. Utóbbi miatt pl. egy pénzen alapuló érdekkapcsolat is hazugság, mert ha nem töltök elég időt a csajommal: mit érdekli őt! Nem fog utánam epekedni és kötődni, csak végzi a dolgát vagy költő tovább a pénzem. Én pedig nem erre vágyom, hanem az ilyen jelenetekre, amiket semmilyen pénz nem tud megvenni:

[link]

[link]

[link]

Ja meg vannak ezek a videók/mémek ( https://www.youtube.com/watch?v=dtWurY7wtpc ), hogy a pasi nem foglalkozik a barátnőjével a videojáték helyett, aki még meztelenül is próbálja magára felhívni a figyelmét. Hát én ott törném helyben szét a számítógépet/xbox-ot ha lenne egy barátnőm, akivel állandóan együtt lehetnék.



2019. okt. 6. 17:39
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Hoppsz ezt jól elírtam, szóval: "a barátnőm soha nem fog annyira odáig értem lenni, hogy összevitatkozik velem, ha nem figyelek rá kellőképpen"
2019. okt. 6. 17:43
 2/34 A kérdező kommentje:
#2: Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor mit hányod ide a napi adagodat? Idióta! -_-
2019. okt. 6. 17:52
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
Ez már kvázi születésnél eldől. Aki jó géneket örököl az jóképű lesz bármit is tesz szinte, egyedül olyan dolgokkal ronthatja el, mint kristály-meth "not even once" vagy nagyon durva baleset. Mindkét nemre igaz ez, sajna ez van. Ezt megszívtad :) Az élet szar. Nekem is, szóval ez van. Tehetnék bármit, akkor is ronda lennék, ezen változtatni nem nagyon lehet. Ez van. El kell fogadni és elszigetelődni a külvilágtól, mert ha valamit nem látsz az egy idő után nem érint meg érzelmileg és nem fog zavarni. És akkor lehetsz majd boldog.
2019. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Mindig van másik út én 26 szüzike vagyok de nem adom fel hogy adhatnám
2019. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Minek ilyenbe belegondolni? Ez magától értetődő, hogy vannak szerencsésebbek és ugyanúgy szerencsétlenebbek is.

Nekem sincs senkim, de én most megyek is inkább edzeni kicsit ahelyett, hogy gyk-n sírnám ki magam. Utóbbival semmire se mész, előbbivel meg nagyon is sokra.

2019. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15%
Bele, de úgy se tudsz vele mit kezdeni, megnezem a párjukat és alapvetően igazat adok nekik, jobb választásuk van, kB. akárkivel is vannak ennyi... Vannak szar sorsra determinalt emberek, mindig is voltak. A párkapcsolati státusza bearazza az embert ezt gondolom, legőszintébb elismerés, hogy mennyit érsz, az az hogy a nők mennyire tartanak, hogy miért? Mert egy haversag nem olyan alapos, mindenre kitekinto dolog, míg egy nő radnez, neki nem tudsz hazudni, a jellem, lelki, gondolkodási, egészségügyi, eletviteli hibaidat, szarsagaidat egy másodperc alatt levonja, szevasz...
2019. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#7: Szívbeszúróan igaz amit írtál sajnos. 😥
2019. okt. 6. 18:08
 8/34 anonim ***** válasza:
Edricus a szar külsődben a nyomorult lelkivilagod, jellemed is visszatükröződik, hiába kapnál másnap jó külsőt, hamar otthagynanak, mert nem vagy olyan mint azok, akkor se ha fejed tetejére állsz (nyugi nálam dettó). Külső tükröz minket én ebben abszolút biztos vagyok.
2019. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk benneteket is jól jellemez, hogy képesek voltatok felpontozni. -_-
2019. okt. 6. 18:09
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy elképzeltem az első linken belinkelt pasit, ahogy ezt a siránkozást nyomatja és tökre illene hozzá, annyira nyomi és feminim.:)
2019. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!