Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ti környezetetekben is túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti környezetetekben is túl kevés a férfi-nő interakció?

Figyelt kérdés

Sok ember a környezetemben a normál életvitele során nem találkozik a másik nemmel.

Munkában csak férfiak vannak, hullafáradtan hazaér, néha elmegy egy-egy kan buliba, és annyi.

Nőknek a környékébe se jut.

El tudom kèpzelni rengeteg nő is így van.

És persze most lehet mondani hogy ismerkedj online, de az nem olyan.

Észrevettem hogy nagyrészt emiatt rengeteg férfi nem tudja mi kell a nőknek, és rengeteg nő nem tudja mi kell a férfiaknak.

Sok nő karrierista lesz, miközben ez a férfiak nagyrészét hidegen hagyja, sőt néhányakat el is riaszt, sok férfi pedig extrém fukar lesz, ami meg a nőket riasztja el. De ezek a tulajdonságok csak 1-1 a sok közül.

Nektek mi erről a véleményetek?



2020. ápr. 1. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ehhez az "interakció hiányhoz" annak is lehet némi köze, hogy itt is, meg egy csomó más helyen is, ha férfi-nő beszélgetésről van szó, sok hímneműnek egyből az az első reakciója, hogy "Minek beszélgessek egy nővel? Arra ott vannak a haverjaim."
2020. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én még utcán sem látok partiképes nőket. Szerintem a kocsikban ülnek, azért nem találkozom velük.
2020. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!