Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért vannak sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért vannak sokkal erősebben korhatári megkötései, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Legyen szó akár 20, akár 40 éves nőről, saját korától függetlenül. Azt látom hogy a nőkben sokkal jobban megvan az, hogy húzzanak egy korhatárt, ami akár 20-25, akár 35-50 és utána elég durván tartsák magukat hozzá. Akkor is, ha egy abból a korhatárból már kint lévő, nekik tetsző férfival megismerkednek, akinek aztán ha kiderül a kora, megszakítják az ismerkedést. Úgy, hogy közben előtte pedig éreztek vonzalmat a férfi iránt, de amikor megtudták a korát, egyből eldöntötték, hogy a kora miatt nem akarnak tőle semmit. Pedig ha azt nem tudták volna meg, vagy a férfi mást mond mint a valóság, akkor örömmel folytatták volna a dolgot. Mitől változik meg egy embernek a személyisége vagy a külseje a szemükben, aki előtte tetszett nekik és ismerkedtek volna vele, amikor megtudják hogy nem olyan korú ahány évesnek ők hitték vagy szerették volna hogy legyen?


(Relatíve sok ember van ugye, aki 5-10 évvel többnek/kevesebbnek néz ki, mint ahány éves valójában.)


2020. ápr. 2. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9 íjj, de csúnya, megszólni való dolog, huszonéves egyetemistaként egyetemi buliba járni. Haha, ki a gyerekes középkorú létére?


Ékes példa, hogy az idősebb csak érettebb lehet, ugyanakkor egy szinten van a fiatalabbal, így fiatal pipi kell neki. :D


Bocs, de jókat buliztam a párommal, aki már lediplomázott és igen felelősségteljes munkát végez, még mindig huszonévesként. De tutyimutyi előtte sem volt. Vagy ha magadból indulsz ki, akkor megint ott tartunk, amit már egyszer leírtam.

2020. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon tudom, miről beszélsz; én azt láttam, hogy a férfiak jelentős részét kellemetlenül érinti ha a nő idosebb nála. Sokan attól is furán érzik magukat, ha a nő, akivel alakulhat valami, 2-3 évvel idősebb.

A lefelé való korhatar viszont tényleg jóval kitoltabb a férfiaknál.

Pl jóval elnézőbbek, ha pl 30 évesen osszejohet nekik egy kistini.


A nők viszont az esetek nagy részében szeretnének olyan párt, akivel egy életciklusban vannak, hiszen ez a legnormalisabb talán egy párkapcsolatnál.

2020. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Változó a dolog, én pl nem akarok se gyereket, se házasságot, se életfogytiglani kapcsolatot, szóval én huszonévesen is simán összejövök 40+-ossal, akik meg szintén nem akarnak már több gyereket, házasságot. Aztán tart ameddig tart, sosem volt ebből probléma.

Írta az egyik válaszoló, hogy gondok vannak azzal az idősebb férfival, aki egy huszas lánnyal van egy szinten... De kérdem én, ki mondta, hogy egy szinten vannak? A legutóbbi kapcsolatom (ami még mindig tart) egy egyetemi professzorral volt, nyilván nem vagyunk egy szinten egy olyannal, aki bejárta már a világot, rengeteget tanult, tapasztalt stb. De ebből nem következik az, hogy neki több tisztelet jár a kapcsolatban. Aki lenézi a másikat, ott eleve nagy a probléma korkülönbség nélkül is. Egy egészséges kapcsolatban egyenlő felek vannak, akik segítik egymás fejlődését, nem pedig lenézik, ha valamiben még tapasztalatlan.

2020. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
44 évesen még vagyok olyan elborult, hogy egyáltalán ne érdekeljen a kora, ha megtetszik valaki. Ha szimpi és hagyja, akkor lesz belőle valami. Hogy mi, hát az majd kiderül...
2020. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is jobban örülnék korombeli csajnak, ja hogy már mind foglalt és csak az 50-esek vannak a társkeresőn? Nincs más ... hiány meg van
2020. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Ha nagyon jó pasi vagy, bármilyen korú vagy, szinte bármilyen korú nőt fel tudsz szedni.
2020. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!