Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van alapja ennek a "gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van alapja ennek a "gazdag külföldi pasik elveszik tőlünk a magyar nőket" hisztériának?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, én lemaradtam erről a jelenségről, de itt annyian szajkózzák, hogy ezért nincs barátnőjük, hogy kíváncsi lettem.

2020. ápr. 2. 12:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Nincs. Pesten nőttem fel a belvárosban, járok bulizni is, de egyetlen nőismerősömnek sincs külföldi párja, és nincsenek is ilyen terveik. A világ összes nagyvárosába járnak bulizni, de nem hiszem, hogy itt komoly kapcsolatok köttetnének (hacsak nem a félig részegen táncikálást annak tekintjük). Akiknek külföldi párjuk van, általában külföldön tanultak Erasmussal, de nem pasizni mentek, és komoly kamcsolatban vannak (a srác is komoly szándékú, nem buliban akart felcsípni party lányokat).
2020. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Én is lemaradtam, mert nekem a barátnőm külföldi :P

(Akkor az ő szemszögéből én vagyok az bizonyos gazdag pali? :D)

Amúgy szerintem is alaptalan ez az általánosítás

2020. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
#8 Örülök, hogy az élettörténetemet kamunak tartod. Szerintem meg szimplán ostoba vagy.
2020. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Látod utolsó, ha nem gazdag külföldihez mentél férjhez, akkor csakis kamu lehetsz :D
2020. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Szánom bánom.....majd legközelebb keresek gazdagot, hogy ne rontsam a statisztikáját.... :-)
2020. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Aki itt rinyál az egy kapcsolatfüggő kisebbség. Ennyi a lényeg, nem kell komolyan venni.


Mellesleg pont hogy momentán mindenki lezárta a határait.

Szóval momentán nem sok külföldi pasit fogsz látni se BP-n se egyébként MO-n.

2020. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Jaj ezt hagyjuk, hogy a magyar nőket a külföldi pasik lenyúlják.

Ott kezdődik a dolog, amit itt az egyik válaszoló is írt, hogy a magyarok idegen nyelvi valós (tehát nem nyelvvizsga papírral bizonyított, diploma megszerzéséhez szükséges állítólagos) nyelvtudása nagyon rossz, ezt több itt élő külföld sráctól hallottam vissza, akikkel randiztam és meglepődtek, hogy milyen jól el tudunk beszélgetni mert ők akikkel eddig randiztak a kommunikáció siralmas volt, mivel nem tudtak beszélgetni a magyar nővel értelmesen, a mélyebb beszélgetésekről meg nem is beszélve. Aki magyar nő és külföldi a párja általában nem is itthon, hanem külföldön él vagy csak ideiglenesen van Magyarországon mivel olyan szintű itthon az idegen gyűlölet, hogy egy külföldinek munkát találni itt művészet, illetve a realitások talaján állva egy külföldi nem fog ide költözni egy nevetséges fizuért.

Akiket ismerek magyar nőket és külföldi párjuk van külföldön tanultak, dolgoztak stb. Tehát nemzetközi közegben jártasak, biztos nyelvtudással, tapasztalattal stb. Nekem is volt több külföldi párom, de éltem, tanultam külföldön, ill. tervezek újra kiköltözni. Tehát, amit itt állít a kérdező, hogy a magyar nőket lenyúlják a külföldi férfiak egyszerűen butaság. Egyébként is Magyarország nem célország a külföldiek számára, a magyarok is menekülnek innen, nemhogy a külföldiek.

2020. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17-es nem állítottam ilyet, olvasd el újra a kérdést. Kár, hogy a magyar nyelv szövegértése nem megy olyan jól.
2020. ápr. 2. 18:06
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 na ja 😂
2020. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Nem tudom, nekem több külföldi pasim is volt, egyik se volt kifejezetten gazdag.


Egyébként meg, ha valaki mulya a kommunikációban, munkakeresésben vagy a csajozásban, és úgy érzi, hogy egy teljesen másik nyelven beszélő, más kultúrából származó, esetleg teljesen más vallású vagy etnikumú ember "elveszi" előle a munkát/ a nőt/ a lehetőségeket a SAJÁT ORSZÁGÁBAN, akkor valószínűleg a hiba nem a külföldiekben és nem a nőkben van :D

2020. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!