Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, légyszíves áruljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, légyszíves áruljátok már el, miért fontos nektek, hogy a nő képet küldjön magáról?

Figyelt kérdés

Anonim oldal, alig beszéltünk pár szót máris képet akar. Miért olyan fontos ez? Ha nem jövök be külsőre, akkor nem is éri meg beszélgetni vagy mi? Magyarázzátok már el, légyszíves.

:)



2020. ápr. 2. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ez az egyik lehetőség a másik pedig az, hogy pusztán szeretné látni kivel beszélget az illető.


Nekem egyébként nem annyira fontos, nem nagyon kértem képet senkitől.

2020. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha csak barátkozni akkor tökmindegy hogy nézel ki.

De ha ismerkedés céllal, ha lehetne több is belőle, akkor azért csak jó lenne tudni, hogy kinézetre bejön-e, különben fölösleges folytatni az ismerkedést. Aztán még a végén hónapokig beszéltek, elkezdtek többet képzelni a dologba, aztán képcsere vagy személyes találkozónál rohadt nagy koppanás lehet a vége.

2020. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Én speciel azért szeretem ezt, mert ha valódi kép és nem valami xhamster galériából lenyúlt "amateur teen/milf" kép, hanem nagyjából igazolhatóan valódi, akkor lehet jobban beszélgetni, sokkal kellemesebb úgy, ha tudod, hogy a másik fél nem troll, nem valami öreg deviáns, nem valami vicchuszár aki az egészet másolja valahová vagy később visszaél vele itt stb. És ebben nincs ismerkedési szándék, vagy ilyesmi.
2020. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Aki képet akar az nyilvánvaló hogy mit szeretne. Jómagam nem kértem sose senkitől képet és szerencsére általában kellemesen csalódtam.
2020. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nem tetszik, aki ezzel indít. Azt gondolom, hogy csak a külsőségek érdeklik. Megértem, ha akkor kér, mikor előtte már jól elbeszélgettünk és kialakult a szimpátia. De úgy a semmire nem szívesen küldenék képet.
2020. ápr. 2. 23:06
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ne küldj, és meg is van oldva a probléma.
2020. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

Úgyis leépítitek egymást (te is őt), ha nincs meg a szimpátia.

El lehet attól még beszélgetni, de ha valaki ismerkedni akar, akkor az elbeszélgetés mellékvágány.

2020. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy névtelen oldal és bár pont ez a lényege, zavaró egy idő után, hogy nem tudom, kivel beszélgetek. Talán pont egy magát nőnek kiadó buzyval. A4 lapra nickneve és maga elé tartva küldje a képet. 🙂 F
2020. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
nyugi,a ferfiak ugy is folyton kepet akarnak, ha mar ismernek eloben, es kuldtem mar a tegnapelott egyet...
2020. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha képet kérek, az viszonylag hosszabb idő után van. Egyrészt ha komolyabban érdekel az illető, akkor nyilván a történetnek ez a része is fontos, másrészt meg ha szimpatikus az illető, és úgy érzem, hogy jól elbeszélgetünk, akkor számomra fontos, hogy tudjam, ki is ül a másik gépnél. Nem csak azért, hogy átver-e vagy nem, hanem azért is, mert így kicsit személyesebb a dolog, és úgy érzem, hogy nem csak egy másik képernyőnek írok.
2020. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!