Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkorú férfiként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiként lehet esélyem olyan nagyon kövér lánynál, aki nálam sokkal fiatalabb?

Figyelt kérdés
20-25 év korkülönbségre gondolok.Nekem a 30 év körüli extra nagy méretű nők tetszenek,ezért kérdezem. Amúgy sportos,fiatalos férfi vagyok.

2020. ápr. 3. 08:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Azért vedd számításba azt is,hogy a (nagy) kövérséghez egészségi probléma is társul. Sőt, rengeteg.

Ha társnak keresel, hosszabb távra, én megfontolnám a helyedben bármilyen fiatalos vagy,hogy felvállalsz egy már most, vagy a jövőben több súlyos betegséggel küzdő társat. Aki már hamarabb ápolásra/gondoskodásra szorulhat mint Te.


A helyedben hosszútávú alkalmi kapcsolatra keresnék partnert aki ilyen paraméterekkel rendelkezik.

2020. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Néha annyira ostobák az emberek... Perszer, mert ez így működik, hogy az ember magától eldönti, mi jön be neki. Mindennek van előnye-hátránya, nem ez határoz meg egy kapcsolatot... Mintha a vékony nők nem lennének soha sem betegek...

Ha a duci pasikat szeretem, nem azon fog múlni, hogy akarom-e 20 év múlva ápolgatni vagy sem. Akármennyire "jobb" lenne, ha nem tudok vonzódni egy deszkához.

2020. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Így vagyok,ahogy írtad.Csak a nagyon kövér nők vonzanak. Ha beteg lesz esetleg,akkor ápolom.Sovány beteg is van sok.....
2020. ápr. 3. 12:22
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez furcsa, hogy az irgalmatlan túlsúlyt elnézed, de 1-2 esetleges ráncot nem.

Ebben az esetben pedig az szerintem már oly mindegy.

2020. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze,vékony nő is lehet beteg,de az extra túlsúlyos már az. Nincs előítéletem,csak a kor miatt írtam.Normál esetben pont fordított verzió állna fenn.Biztos felvetődne,hogy egy harmincas nő pár év múlva mit kezd a lerobbant papával,mindig ezt lehet olvasni...
2020. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze ilyen idős férfival.
2020. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!