Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön a szebb arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön a szebb arcú lányok rengeteg üzenetet kapnak. Kizárólag annak írnak vissza, aki külsőre pont az esetük? Nem elég viszonylag helyes fiúnak lenni? Ez kevés?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 11:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia XY! Nagyon szimpatikus vagy a profilod alapján, szívesen ismerkednék veled. Ha lenne egy teleportgéped, hova jutnál el most vele a legszívesebben? :)


Ez elég frappáns és jó üzenet ahhoz, hogy válaszoljanak? :D

2020. ápr. 3. 12:48
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Jóisten gyerele
2020. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem az van, hogy ha egy lánynak nagyon bejön egy srác, akkor elég a sráctól egy Szia! is. A lány úgyis válaszolni fog.


Ha a srác nem teljesen az esete a lánynak, akkor viszont valami nagyon érdekes/frappáns üzenetet kell írnia, hogy legalább az esélye meglegyen arra, hogy a lány válaszoljon.

2020. ápr. 3. 13:54
 14/16 Lady Beth ***** válasza:
100%

Elmondom neked kedves kérdező, hogy nekem hogyan indult az első napom XY társkeresőn.


Az elvárásom az volt, amit beállítottam, hogy legyen 27-40 közötti, nem elvált, gyerek nélküli, szeresse az állatokat, illetve akarjon megnősülni és gyerekeket.


Délután kettőkor feltöltöttem magamat, majd este nyolckor amikor végeztem az usziban megnéztem mi a helyzet.


Nagyon meglepődtem amikor láttam hogy 35 levelem érkezett. Mind a 35-öt elolvastam és ebből 4 srác volt normális. Kerek egészen négy, ami lecsökkent aztán háromra mindjárt mondom miért, és ez a négy nem volt a szőke herceg a fehér lovon, de kedvesnek tűntek, ezért válaszoltam nekik.


Mi volt a többivel? 18 éveske dugni akar, 65 éveske dugni akar, Facebookon küldjek szexi képet de azonnal srác, szerepjátszunk mint istenek (???), munkanélküli életébe nem dolgozó srác aki azt szeretné tudni mi leszek ha nagy leszek (?????), dominálnám-e őt srác és az az egy úriember akiről azt hittem hogy rendes..."Jó fiú".


Úgy hogy nem, nem annak írnak akik helyesek, hanem akik mondjuk nem támadják le őket a hülyeségeikkel és elolvástak a profiljukat.

2020. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13 Számomra alapjáraton az a normális, ha egy férfival jól ellehet beszélgetni.. nem kell valami “szuper kreatív”, müsorba-illō szöveget kitalálnia, de fontos, hogy legyen tartalmas, érdeklōdō üzenet-váltás köztünk, ne csak valami lapos “szia, mizu, semmi” sablon.

Bár ez teljesen emberfüggō, lehet, hogy vannak, akiknek elég ha valaki jól néz ki s a legfontosabb nekik a testiség meg jó szex, de nem mindenki ilyen.


Amúgy te elszoktál gondolkodni önmagadon is néha? Mások elemezgetése helyett? Neked mi kell?

Társkeresés közben engem teljesen hidegen vagy az, hogy az ellenkezō nem tagjai, többségük mire vágyik. Nekem is vannak saját vágyaim, elvárásaim, ezeket igyekszem beteljesítenk, miért éppen másokéval foglalkozzak? Lényegében kiszūröm azokat az embereket, akihez tudok viszonyulni, a többi nem érdekel.

Téged legalább ennyire foglalkoztat a saját életed? Mintsem az, hogy a társkeresōs lányok többségének mi kevés és mi nem?

2020. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#13 Amúgy ez nem ilyen törvényszerū, sok esetben nem igaz.


Amikor már van némi negatív tapasztalata a lánynak az ilyen kommunikálni-nem-képes emberekkel, akkor egy idō után kiszūri ōket, és nem lesz érdekes a jóképū férfi sem, ha közben tök unalmas, közönyös üzeneteket tol. Pláne, ha a lány eközben arra gondol, hogy a közönyös pasi 10 másik nōvel flörtöl párhuzamosan, úgy, hogy közben te nem érdekled ōt annyira, ami a sablonos üzenetekbōl is látszik. Normális nō nem foglalkozik ilyesmivel.


Abban az esetben ha nem esetem a férfi, kifejezetten nem jön be külsōre, nem tudok vonzódni hozzá, akkor nem kell frappáns üzenetekkel fárasztania magát, mert nem biztos, hogy ezzel kompenzálni tudná a taszító külsōt.

2020. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!