Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pár férfi miért siralmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár férfi miért siralmas dumákkal kezdeményez? Miért nem tudják picit jobban tisztelni a nőket?

Figyelt kérdés
Tök sokszor gusztustalan szövegekkel próbálnak "felszedni". Többen vannak, akik normálisak. De az ilyenből is rengeteg van. Ez miért van?

2020. ápr. 3. 23:03
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Tízeske...

Nagyon vicces vagy. :)

2020. ápr. 3. 23:40
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer odaszólt egy srác, hogy szívesen alámvágná.

Ebbe az a vicc, hogy tetszett volna nekem. Ha annyit szól oda, hogy szép lány vagyok valahogy megpróbáltam volna a tudtára adni az elérhetőségem. Még egy jó csaj vagy-al is beértem volna, ha már odaszólás. Hát, így jártunk 😁

2020. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Van aki így próbálja a sikertelenségét kompenzálni! Azt hiszi ezzel menőbb ha így beszél/viselkedik! Be akar vágódni a haveroknál! Ha valaki tényleg komolyan akar ismerkedni/udvarolni az nem így áll hozzá!

F

2020. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
15%
Maradjunk annyiban srácok, hogy beszélgettem értelmes férfi létemre a kérdezővel. Képet kért és ígérte, hogy küld utána ő is. Írtam neki, hogy hihető, nem egy nő már elsütötte ezt itt. Korrekt módon vállaltam magam, kép azóta se jött. Szóval csak egy szokásos rinyálós picha, vagy egy női néven futó buzy.
2020. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs jobb dumájuk, ezt tudják.

Nincs jobb ötletük, esetleg fáradtak, ki van ölve belőlük a kreativitás; meg egyébként is ritkán csinálnak ilyet, hogy valahol mexólítanak egy nőt, szóval nem is tudják, hogy hogy kéne ezt kezdeni. Nincs ötletük egyszerűen. És akkor megpróbálnak valahogy jópofiskodni, vicceskedni, mert ha jó a humorok, arra számítanak, hogy bejön a csajoknak. Mármint reménykednek, h pl a csajok vevők az afféle humorra, legalábbis az a számításuk. Megpróbálják azt max nem jön be, de tehát jobb ötletük nincsen. Meg pl senki se mondott nekik konkrétumot sose, nem beszélgettek erről talán senkivel; és akkor egyébként is ezeket a szituációkat részben egy helyzet adja; tehát nem feltétlenül lehet ráhúzni egy kész sablont;egyébként is, ha mégis beszélgettek, és ami az egyik havernak az egyik csajnál bevált; a másik embernek a másik csajnál nem biztos, hogy őáltala előadva, pont annak a csajnak ez így tetszeni fog. De próbálkoznak.

2020. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Igaz ez kérdező?!?!?!
2020. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

"Értelmes" férfi létére áthívott magához bebaszni, hogy "megvigsztaljon". Majd küldött egy képet, amin jóval fiatalabbnak tűnik. Ezért nem küldtem vissza képet. Most pedig azzal fenyeget, hogy megtalál.

Ennyit az értelmes férfiről.

2020. ápr. 4. 01:01
 18/49 anonim ***** válasza:
0%
Vigasztalás alatt én nem dugást értettem. Jézusom, ezért akadsz gáz férfiakba, mert azt hiszed, mindegyik csak dugni akar. Én csak bekarmolni akartam. 😅
2020. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam ezt!

Szerinted az helyén való, hogy áthívsz ismeretlenül inni?

Mindegy, úgyis mindenképp én leszek hibásként kihozva.

Azzal pedig ne fenyegess, hogy megtalálsz. Szerintem semmit nem ártottam neked.

2020. ápr. 4. 01:08
 20/49 anonim ***** válasza:

8-as vagyok: még így látva a folytatást, kiegészíteném a kettősmércén kívül, az is opció, hogy vannak olyan társadalmi rétegek (direkt nem nevezek meg senkit), akiknél ez a szokás.

Azt gondolják ez a helyes, mert a haverral is így beszélgetünk vagy otthon a faterral.

Eszükbe se jut, mint itt az egyik pm-ben próbálkozó válaszolónál, ez nem mindenkinél jön be. És nem a másik a hibás, ha nem talál vonzónak. (Nem feltétlenül az enyém az se, ha engem nem találnak annak.)

2020. ápr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!