Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért a jó nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadonavadonban kérdése:

Szerintetek miért a jó nagy "velős bunkó" kezdések jönnek be a nőknek egy ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Mert az "menő", meg dominanciát sugall :"D Legalábbis a csajok ezzel érvelnek.
2020. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy lánynak ez jön be, akkor az ő szintje se lehet sokkal magasabb annál... Minden halhoz más csali kell.
2020. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Mert férfias.
2020. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan abba lehet hagyni. Nem a bunkóság jön be senkinek, hanem te vagy nyimnyila és másokat okoló lúzer
2020. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%
#4 ne magadból indulj már ki légyszives...
2020. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem jön be. A barátnőim pasijai, férjei is mind intelligens emberek. Milyen körökben mozogsz te? Na jó, sejtem....
2020. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A válaszokból azt szűröm le hogy a bunkóság teszi férfivá a férfit, jól értelmezem amit a nők írnak?
2020. ápr. 4. 09:56
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
A határozottat, rámenőset keresik, nem a bunkót. De sok nő úgy van vele, ha csak bunkóban kap határozottat, akkor legeyen bunkó.
2020. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Az igenlő válaszokat férfiak írták, ha nem esett volna le...
2020. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Férfiként udvaroltam már így is-úgy is. Szerintem van egy réteg a nők között, akiknek ez valóban bejön. De nem gondolnám azt, hogy egy normális férfi ilyen nővel akarna egy normális kapcsolatot. A táplálék láncban mindenkinek meg van a helye és szerepe, az ilyen típusú hölgyeknek is. A többit a fantáziádra bízom.
2020. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!