Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért jön be ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jön be ennyire, hogy zseni vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig megkérdezik, hogy mi a szakmám, arra szoktam nekik válaszolni és utána mintha teljesen másképp viszonyulnak hozzám. Mármint akikkel találkozom olyan mintha ez lenyűgözné.

Én azt szeretném, ha valaki azt is észrevenné, amiben valós energia befektetéseim vannak. Pl megbecsülné, hogy egyre jobban megértem az emberek arckifejezéseit.

Miért nem lehet egy embert azért megbecsülni, amiért megkűzd, miért az adottságokat becsülik meg sokan? Ez teljesen logikátlan.



2019. nov. 1. 18:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Spektrumzavaros vagy, kérdező?
2019. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Mert a szakmád egy adottság vagy mi a tököm? Művész vagy? :D
2019. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Nem tudják pontosan miért van ez az egész, nem tudtak kimutatni semmit.

Van diagnózisom róla, de ahány orvos, annyi másodvéleményt. Erre nem lehet alapozni. Annyit tudok csinálni, hogy fejlesztem magam szakemberek segítségével.

2019. nov. 1. 18:33
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Megnyugtatlak, nem vagy zseni.
2019. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
#2-es, szerintem olyan művész, aki nem képes az érzelmeket arckifejezésből azonosítani, eléggé valószínűtlen.
2019. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy kreatív, kérdező?
2019. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
#5 Jogos. Bocsi :D
2019. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
21 éves korom óta kutatok az egyetemen. Kreatívnak érzem magam, csomó dolgot kitaláltam már, ami más embernek nem jutott az eszébe.
2019. nov. 1. 18:36
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Zseni...az...
2019. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka is lehet. Vagy olyan területen dolgozol, ami ritkább (például az orvos, ráadásul sokan a nagyobb tudás mellé betársítják a fix empatikusságot) vagy olyanon, ami fontos embernek állít be/konkrétan fontos embernek számítasz. Persze, ha te ezt kiráztad a kisujjadból, akkor neked természetes, de a legtöbb embernek nem az. A művészeket is kifejezetten szeretik az emberek, legalábbis én ezt látom.

És most még ide bevágom, hogyha baromi jól fizető szakmád van, akkor az is vonzó, hogy anyagi biztonságot tudsz teremteni. (Ez általánosítás, de igaz lehet egyes esetekben.)

Az arckifejezéses dolgot pedig ők nem látják, ha nem mondod neki, főleg, ha egyre jobban megy. :)

2019. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!