Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A seggmutogatás mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A seggmutogatás mely formái jelentenek számotokra kizáró okot egy nőnél?

Figyelt kérdés

1. Seggmutogatás cicanadrágban Instagrammon.

2. Seggmutogatás tangában Instagrammon.

3. Seggmutogatás Tescoban nagyon rövid rövidnadrágban.

Például: [link]

4. Seggmutogatás tangában strandon.

5. Seggmutogatás és pucsítás bodybuilder versenyeken 1 millió TV néző szeme láttára.



2020. ápr. 4. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyik eset sem kizáró ok! :)
2020. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Már megint a tetkós, gyerekes, body builder nő fóbiás idióta.
2020. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
mind
2020. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Ezeket a lányokat szoktam áthívni filmezni esetére első randi helyett. Aztán meg vannak sértődve miért nézem őket qrvának....


Alkalmi, futó kalandnak jók, de feleségnek Isten mentsen meg illyen nőtől.

2020. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Csak a fenék minőségén múlik:)
2020. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
A 4.-nek és az 5.-nek nem a r**banckodás a célja, úgyhogy azok nem. A többi igen.
2020. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5: Hát mi más lenne az 5. célja? Én egyedül a negyediket tudom tolerálni, pedig egy nagyon toláráns ember vagyok, de az emberek többsége azt is elítéli.
2020. ápr. 4. 20:00
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Te meg a tolerancia? Jó vicc. Elóadtad már magad itt párszor.


Az utolsó pedig sport, te szerencsétlen.

2020. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

7 a testépítés testszobrászat. A szobrokat pedig meg kell mutatni ahhoz, hogy a művészt dicsérjék.


A tornászok is magamutogatók, mert alig van a testükön ruha? Kérlek... Az a versenyszám része. Attól, hogy neked feláll rá, nem kelletik magukat, csak megmutatják egy év tömegelés és 3 hónap szálkásítás eredményét

2020. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány formája van, de azt igen, hogy az összes.
2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!