Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A seggmutogatás mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A seggmutogatás mely formái jelentenek számotokra kizáró okot egy nőnél?

Figyelt kérdés

1. Seggmutogatás cicanadrágban Instagrammon.

2. Seggmutogatás tangában Instagrammon.

3. Seggmutogatás Tescoban nagyon rövid rövidnadrágban.

Például: [link]

4. Seggmutogatás tangában strandon.

5. Seggmutogatás és pucsítás bodybuilder versenyeken 1 millió TV néző szeme láttára.



2020. ápr. 4. 18:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#8: Te retardált vagy? A testépítés nem sport, azért nincs ilyen versenyszám az olimpián.
2020. ápr. 4. 21:19
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha ilyen jól néznek ki, tőlem mással is csinálhatja, az sem zavar, csak engem is ápolgasson.
2020. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%

Igaz a test építés az nem sport szám viszont fizikai tevékenység de ott a lényeg hogy tényleg az izmot mutassák azaz a munka eredményét...!

Habár nekem mindegyik kizáró ok barátnőnek! Undoritó alpári olcsó qurvás! Az ilyen nem nő hanem egy olcsó qurva akit csak meg dugni érdemes! Ha érdemes....

2020. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
11: nincs minden sport az olimpián. Hűha, és?
2020. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"A testépítés nem sport"


Akkor mégis mi a fene?

2020. ápr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%: Kétlem, hogy felmerülne nálad ez a probléma, mert úgysem akarnának veled dugni.
2020. ápr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
Utolso nem tudsz olvasni??! Nem sport szám!!!! Azaz az olimpián tudtommal nincs ilyen nyári vagy teli szám...
2020. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Attól mert még nem az ilyen “nőket” részesítem előnyben attól még érthetem a dolgomat... 😅😂 te is egy “csodabogár” lehetsz...
2020. ápr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Amugy az megint más ha csak az izmokat mutogassák és megint más ha azt is megmutassák hogy mit tudnak mennyit tudnak csinálni vele! Ha jól tudom ez is 2 különböző verseny...!
2020. ápr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A hivatalos álláspont szerint, ha egy sport célja magamutogatás, akkor az nem sport.
2020. ápr. 5. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!