Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a lányok rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a lányok rengeteg fiú közül válogathatnak. Átlagos külsővel nem is érdemes beregisztrálnom, ha átlagos lányt keresek, mert helyettem úgyis az igazán helyes srácoknak fognak visszaírni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Tinderen a lányok rengeteg fiú közül válogathatnak. Átlagos külsővel nem is érdemes beregisztrálnod, ha átlagos lányt keresel, mert helyetted úgyis az igazán helyes srácoknak fognak visszaírni.
2020. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Regisztrálhatsz, de minek?? :D
2020. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon érdemes főleg hogy az ott lévő lányoknak a nagy része is kamu.
2020. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Ez az igazán jó, szerintem ugyanígy beszéld le magad arról hogy bármilyen formában ismerkedj mert abban is van kockázat hogy nem veled hanem mással lesznek
2020. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálhatsz, csak pénzt ne költs rá. Én megvettem rajta mindent, amit lehet, és egy randit sem sikerült összehoznom.
2020. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
A Rosszlányokkal jobban jársz, anyagilag is jobban megéri hosszabb távon.
2020. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok fent Tinderen, de nem hinném, hogy egy hozzám hasonlóan átlagos (értsd: nem instacica, nem sminkelt, nem szexisen öltözködő, nem szilikonmellű/seggű, nem műszájú/hajú/körmű, nem tengerparton pucsító) nőért álompasik százai tepernének. Ahogy a valóságban sem.
2020. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: meglepődnél...
2020. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 nem értem, hogy mit akarnának pl tőlem, amikor egyértelmű, hogy nálam kategóriákkal jobb nőket is megkaphatnának (akár csak szexre is, ha ez a vágyuk). Nem is tudnék egy ilyen pasit komolyan venni, külön megalázó, ha azért próbálkozik, mert azt hiszi, hogy mindent megteszek majd neki, mert másnak úgysem kellenék.
2020. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

#8

Akkor itt van egy valogatas a csoda felhozatalbol. Mindegyik atlag kinezetu (guglizd meg Laszlo Agoston pl o volt az egyik meg mielott barmennyire ismert lett): 1) elso korben megkerdezte mennyit kell fizetnie velem a szexnel-nem válaszoltam 2) leszerveztuk a randit majd eltunt, se aznap se maskor nem irt 3) leszerveztuk a randit ugy nezett ki el fog tunni, majd rairtam hogy mi lesz, randin csak o beszelt rolam nem kerdezett, tortenelemlecket tartott majd kijelentette hogy neki egy rendes zsido lany kell (en nem vagyok az) 4) a randin elkezdte kifejteni hogy milyennkeves matchet kapott es hogy a jokepu haverjanak mennyi matche van (mindezta randi elso fel órájában) 5) talalkoztunk aminek vegen elkezdett nekem favicceket kuldozgetni, es megsertodott ha nem reagaltam rájuk, vagy nem nevettem rajta (napi rengeteget kuldott) 6) talalkoztunk tok normálisnak tunt, majd a masodik randi leszervezese elott nem tulzok napi 6-7szer irt es nem valaszokat, hanem ennyiszer koszont rám, es kerdezte miert nem valaszolok, lathatolag nem ertette meg hogy dolgoznom kell es nem nezem mindiga telefonomat. Annyire idegesitove valt hogy megmondtam hogy inkabb hagyjuk mert ez nekem sok, erre letiltott 7) egy hetig beszelgettunk minden nap, hosszan majd egy nappal a leszervezett randi elott eltunt, amikor megkerdeztem hogy akkor mi legyen azt mondta volt egy balesete, majd elkuldott egy kepet egy karcolásrol a kocsijan es elmondta hogy egesz hétvégén ezt fogja majd intezni, mondtam ok szoljon ha ujraszervezzuk, remélem minden ok vele stb stb sose irt tobbet,majd instagramjan lattam hogy panaszkodik par het utan hogy nem lehet rendes lanyokkal ismerkedni tinderen

Mondjuk tinderen volt szerencsem is, itt ismertem meg az amugy tok atlagos kinezetu volt paromat (es nem nem volt gazdag, 150 nettot keresett megismerkedeskor ellenben normalisan el lehetett vele beszelgetni, hazakisert, nem eroszakoskodott es azonnal elhivott egy masodik randira)


Szoval nekem ez a szemelyes tapasztalatom a szuper tinder kinalatrol noi szemmel. Semelyik 'valasztottam' nem volt kulonosebben jokepu, nalam ez sokaig nem volt szempont. Mostmar jobban megvalogatom es van egy szamomra is vonzo parom (es o is netrol csak nem tinder).

2020. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!