Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van ennyi kutyamániás nő?

Figyelt kérdés
Már zsinórban az ötödik csajnál látom, hogy tele van a tinder profilja kutyás képekkel. Én nem tűrök meg háziállatot a lakásomban, viszont társat szeretnék. Félreértés ne essék, nem vagyok állatgyűlölő, de szerintem nem lakásba valók. Lehet még olyan nőt találni a 20-28 éves korosztályban, akinek nincs semmilyen állat ennyire becsípődve, és ez később sem fog változni?
2020. márc. 29. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mondjuk húzd balra őket ha ennyire zavar hogy más jobban szereti az állatokat mint te.
2020. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez is egy divat.
2020. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
én a lómániásokat találom meg.. ez egy kicsit rosszabb.
2020. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Tinderen mindenki vmilyen "addict". Hajlamosak az emberek felnagyítani, h van állatuk...
2020. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Sokaknak a kutya, gyerek kompenzáló.
2020. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Jelzik, hogy olyanok mint te, ne húzzák őket jobbra.
2020. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én macskabolond vagyok, tinderre viszont nem járok.
2020. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A pasiknál ugyan ez van... Gondolom azt hiszik, milyen megnyerőek lesznek majd az "elolvadsztőlee" cukikutya képeikkel. Hát, én nem. Nem kutyát keresek.

De hogy erre minek kell gyakorikérdések kérdést kiírni... NYILVÁN van olyan, aki nem érdeklődik az állatok iránt, és lesz is ilyen -.-

(Nem, nem írj privátot. Ezt csak azért írom ide, mert nem egyszer találkoztam vele, hogy a kérdés igazából horgászati céllal íródik).

2020. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Én agybajt kapok a 35 négyzetméter panelrengetegben tartott bernáthegyiktől és hasonlóktól, remélhetőleg "kinövi" a társadalom az efféle f_szságokat. Előbb-utóbb csak rájönnek, hogy 100 éve nem így tartották a kutyákat. (Mielőtt valaki okoskodni kezdene: Nem a lánc+verés kombóra gondolok, hanem az X négyzetkilométeres nyitott tanyákra és a nagy portákra)
2020. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Tejszínhab plussz kutya....megvan ?

Na ezért! 😉

2020. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!