Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti sikeresek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti sikeresek vagytok Tinderen?

Figyelt kérdés
Itt állandó azt lehet olvasni, hogy nőként a Tinder mennyire bejön stb. Nekem alig van matchem, ha van is akkor sem írnak a férfiak és mindig nekem kell írni. Más is ezt tapasztalja?

2020. márc. 29. 12:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Én férfiként azt tapasztaltam, amit írsz. Nekem az "alig van" 2 év alatt 4 darabot jelentett, de senki nem írt vissza.
2020. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 8 hónap alatt 200-300 között volt a matcheim száma, úgy, hogy válogathattam. Nem vagyok kimondottan a női szépségideál, egy erős 7es. Ha nem vagy igénytelen magadra, akkot nőként sok matched van, a férfiak nagyrésze Tinderen nem válogat annyit. Főleg hogy az esetek 70%ában a "szia egyéjszakást keresek, érdekel?" üzenetet küldik.

22L

2020. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Azért nálam jobb a helyzet, de írni akkor sem írnak. Korábban nem volt Tinderem, de letöltöttem mivel mindenhol azt olvastam, hogy ha nő vagy akkor milyen könnyű ott párt találni, hát én nem ezt tapasztalom...De lehet velem van baj...
2020. márc. 29. 12:49
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

Igen, eléggé

:)

2020. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha gondolod küld el screenekben a tinderprofilod priviben mondok véleményt éd segítek vele :)
2020. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%

Én nem ezt tapasztalom. Szerintem szimpatikus, aranyos képeim vannak, semmi pucsítás, mellvillantás + pár szó magamról, ami nem elcsépelt, nincsenek benne "hihetetlenül" leíró emoji-k, nem közlöm, hogy milyen jó lenne wine-t inni a dunaparton, meg "utazás <3, gym" stb., még akkor sem, ha ezek jó dolgok :) nem passzív agresszívoskodom a bemutatkozásomban a tindes pasik többségének leírásával. Szerintem ez imponáló annak a rétegnek, aki engem érdekel. Szerintem jó, ha pár szót írsz magadról, mert akinek mondjuk csak 1-6 képe van fent, és nem tud odabüfögni mellé egy szót sem, arról nem gondolom, hogy az intellektuális társaság lehetősége minimális szinten is megmozgatja... nem csodálkoznék, ha hozzám sem tudna/akarna szólni érdemben.

De engem nagyon kevés arc érdekel Tinderről, általában mindenkit balra húzok, mert egyszerűen nem látok bennük fantáziát. Viszont sok szuperlike-ot kapok, illetve általában matchelek, akivel akarok, ezért nem gondolom, hogy béna az "imázs"om. Nem is foglalkozok olyan pasikkal akik ránézésre túl felszínesek, a hajuk állása a legfontosabb bemutatnivalójuk, és ilyen totál alantas semmitmondó dumákkal jönnének. Tudom, biztos sok ember kiesik "pofára" a rostán tévesen, de hát.. nekem meg nincs kedvem végighallgatni a fent említett "egyéjszakást keresel" szerű primitívségeket...

Az megint más kérdés, hogy ezután legtöbb esetben ellaposodik a beszélgetés és nincsenek közös témáink, de gondolom ezért sem érdemes tágítani a szűrést. Vannak érdekes alakok, akikkel szívesen beszélgetek, most a karantén idején úgysem fogok kijárni hozzájuk, aztán majd meglátjuk.

Ja és alapjáraton nem írnék rá pasira. Nézzük, mit tud produkálni magától. :) Ha ennyihez nincs kedve, szerintem engedd el nyugodtan.

2020. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Nem sok matchem van mivel nem húzok jobbra akárkit csak akivel tényleg szeretnék beszélgetni. De ez így lenne normális
2020. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bajom, hogy komoly kapcsolatot keresek, a Tinderen lévő pasik 90%-a meg eleve nem. Ebből kifolyólag kicsit több elvarasom van, pl. nézzen ki normálisan, legyen legalább érettségije, tudjon helyesen írni, stb., ezeknek pedig megintcsak sokan nem felének meg abból a maradék 10%-ból. Aki meg igen, annak én vagy bejövök, vagy nem, de most már eljutottam oda, hogy inkább igyekszem biztosra menni és olyat találni, akivel egész biztosan működni fog a dolog hosszútávon, vagy legalábbis nagy valószínűséggel. Az egyéjszakásokat már még untam, így nem látom sok értelmét annak, hogy ilyenekre pazaroljam az időmet feleslegesen.


Kérdezték tőlem egyszer, hogy akkor miért a Tindert használom mégis, miért nem valami komolyabb oldalt? Hát, valahogy ezt sokkal egyszerűbb használni, és lusta vagyok kipróbálni valami bonyolultabbat, meg ez szerintem annyira ismert, hogy az egyedülállók 90%-a használja, szóval szinte bárkit meg tudok találni, akit máshol is meg lehetne.


24/L

2020. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Senkit nem tudok jobbra húzni..
2020. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen a felhozatal sajnos valóban nem túl kecsegtető, de azért viszonylag több olyan van, akit jobbra lehet húzni csak ő nem húz engem is jobbra vagy pedig nem ír magától vagy vissza nem ír ha én írok. 😃
2020. márc. 29. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!