Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 26 évesen van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 26 évesen van még lehetőségem egy normális szerető párt találni?

Figyelt kérdés

Volt eddig három kapcsolatom és mindig azt éreztem,hogy azért van vége, mert már nincs rózsaszín köd (meg van a kielégültség, és elmúlik a kezdeti teperés és tőrődés). Mostani kapcsolatom a leghosszabb eddig. 2 évvel idősebb a párom, de ég és föld vagyunk. 3 év alatt egyszer sem érezte azt,hogy talán különköltözne velem vagy hogy családja legyen. Sajnos, a családja is rátett a kapcsolatunkra. 28 éves pasi... És mikor mondom neki,hogy beszélgessen velem, törödjön velem vagy hogy szervezzen egy programot, az neki terhes dolog. Ne hogy egy kicsit agyban megerőltesse magát. Elvinni elvisz bárhova, de minden mást én intézzek. Az a kifogása,hogy neki nincs ötlete. (…) Belefáradtam a pasik és a családjuk hülyeségeibe. Szerencsétlen vagyok vagy már minden normális pasi boldog kapxsolatban van? Sokszor már azt érzem,hogy a melegek csinálják jól. Két férfi nem fog érzelegni és két nő közös jobban tud programokat szervezni. Persze ezzel túlzok, de nem akarom elhinni,hogy nem kellek senkinek sem eléggé.

26L


2018. jan. 31. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Erről csak te tehetsz, fegyvert fognak a fejedhez, hogy vele legyél? Na ugye...én pl. egyedül vagyok jó ideje férfiként, tudod miért? Igyekszem tudatosan keresgélni, ennyi az oka. Nem állok össze akármilyen bugyuta nővel. 30f
2018. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van persze. De ne erőltesd, csak éld az életed és majd találsz valaki megfelelőt. :)
2018. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rosszul választottál, ennyi.
2018. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mikeXxX ***** válasza:
0%
Egy kis jellrmrajz amit olvasok rólad = qurva negatív vagy ! 38f
2018. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék ha valaki elvinne valahová, és meg is szervezném hogyan legyen. Ez olyan női dolog, nem értem hogy vagy ezen kiakadva.
2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Az a helyzet, hogy 25 felett az ember fokozatosan csúszik ki abból a korból, amikor még őszinte, "igaz" szerelemre találhat, és ahogy száguldanak az évek, egyre rosszabb a helyzet ilyen téren. 30 körül és fölött ez szinte már kizárt, az egyik fél úgysem lesz szerelmes (lehet egyik fél sem), legfeljebb megkötötte a saját kompromisszumát, és úgy megy bele egy kapcsolatba...
2018. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Még mindig jobb egyedül lenni, mint egy olyan férfivel, akinek teher veled beszélgetni, programot csinálni. Hagyd ott a pasit, élvezd az életed, keress új hobbikat, szervezz programot barátokkal. Ha rendben lesz az életed egyedül is, akkor lesz esélyed normális kapcsolatra.
2018. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért kizárt 30 fölött kölcsönös szerelmet találni? Mi 33 évesek voltunk a férjemmel, mikor megismerkedtünk. A legtöbb ember 30 körül érik meg egy komoly kapcsolatra.
2018. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En 30évesen nem aggodok ezen! Te se tedd 26evesen😉
2018. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs már lehetőséged. És nem azért, mert ne létezne megfelelő férfi. Azért nem fogsz normális párt találni, mert fogalmad sincs, hogy ki illene hozzád és a saját fejedben olyan beidegződések vannak, hogy a megfelelő partnert észre sem fogod venni.

Jó pár olyan nőt ismerek, aki hasonlóan panaszkodik, mint te. Egy szalmaszálat nem mozdítanak meg azért, hogy a megfelelő társat megtalálják.

2018. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!