Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül nekem egy normális szerető barátnőt találnom, miben nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Úgy érzem most ki kell adnom magamból... Szóval miért van az, hogy én nem érdemlek meg egy normális szerető barátnőt ? Biztos rossz ember lehettem előző életemben vagy nem tudom, de 25 éves létemre, nem mondanám hogy el tudnék dicsekedni azzal, hogy egyáltalán egy szerető ölelést kaptam ... (na jó ez így túlzás , de a lényeg a lényeg ) Szóval nem mondanám magam hülyének. Nem vagyok az a karót nyelt alak se, jó lenni a társaságomban. (nem , nem én találtam ki, ezt így mondták )Legutoljára az volt velem a baj, hogy nem vagyok elég vallásos .

Rondának se mondanám magam, legrosszabb esetben is átlagosnak. Magas vagyok, és még dagadt se vagyok(képet is küldök ha valaki kér)


Lehet csak nem vagyok épp elég határozott? Nem látják rajtam mit akarok ? De hát hogy legyek határozott, ha szinte látom a másikon, hogy esélyem sincs ?


Nagyon rossz így egyedül


25F Budapest


2015. júl. 26. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég rámenős.
2015. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy legyek rámenősebb? Lányok, mi az ami nektek ok, amiből látjátok hogy te kellesz a másiknak ?
2015. júl. 26. 22:26
 3/21 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet. Elmodom privatban a meglatasom. N
2015. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
És nekem miért nem sikerült egy szerető pasit találnom? :(
2015. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudhatom, de tény, a nőknél mindig áll sorban valaki. Legyen akármilyen bunkó, ronda vagy akármilyen a nő, mindig akad jelentkező. Tehát fogadni mernék, hogy ugyan nem ismerlek, de akadna jelentkező szép számmal nálad is .
2015. júl. 26. 22:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál sugárzik a kétségbeesettség. A nők ezt megérzik és nagyon taszítónak tartják.
2015. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jó haveri viszonyt kell kiépíts, és közben sokszor mellékesen megjegyezni, hogy szeretnéd őt barátnőnek. Aztán erre választ se várva csacsogni tovább a haveri szinten. De rengeteg taktilis ingert is kell adni a lánynak, mert csak az érintésből tud infót kapni arról, hogy vonzódik-e hozzád. Pontosabban elsősorban érintésből.

Nekem ezek fontosak ahhoz, hogy választani tudjak.:)

2015. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

5: Ez nálam nem igaz, legalábbis amit leírtam az előző hozzászólásomban, csak az úgy viselkedő fiúk a potenciális lehetőségek, és ilyen kb. 5-10 évente nekem egy szokott jönni.

Van egy barátnőm rettenetes házassággal a háta mögött, és mondta, hogy az esküvő előtt nagyon rosszul volt, érezte, hogy nem szabad hozzámennie. De hozzáment, mert csak az az egy férfi akarta elvenni, és ő férjhez akart menni.

Erről van szó. Ha valaki nem jelzi rendszeresen és egyértelműen, hogy ő akar valamit, akkor az nem partnerlehetőség nekünk, és bizony nagyon ritka, hogy valaki így jelez, és hát sorbanállás ezért végképp nincs.

2015. júl. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még valami az 5-ösre. Körülöttem sokszor van férfikoszorú, mert férfitársaságban érzem jól magam, és a baráti társaság férfiakból áll. De nincs közte egy partnerjelölt se, nincs partneri érdeklődés irántam ott.

Szóval nincs sorbanállás, neked csak kívülről tűnik úgy.

Ha valakitől akarsz valamit, nem alapozhatsz vele kapcsolatban vélelmekre. Meg kell ismerd őt és a tényeket vele kapcsolatban.

2015. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég gazdag.
2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!