Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen megítélést kap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megítélést kap egy férfi ha gazdag nőt szeretne komoly kapcsolatra, házasságra?

Figyelt kérdés

Már elege van abból hogy az összes nő csak a pénzét nézi a férfiaknak, és kimondatlanul is elvárja hogy mindig meghívják.

Ha nekik alap a jó autó, ház és több millió a bankszámlán, akkor én is jogosan várom el, nemde? Vagy oda-vissza ez nem működik?!


Legutóbbi csaj elvárta volna hogy 60ezres ruhát vegyek neki 1 hónap után a szülinapjára. Helyette szakítást kapott :)

Ha nekem van autó ház stb, akkor legyen a nőnek is, és akkor tudom hogy nem egy a vagyonomra hajtó anyagias nő.


2020. ápr. 7. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenku olyan párt keres, amilyent akar, és amilyent talál.
2020. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb elvárom, hogy a párom elvárjon tőlem saját keresetet és egy iskolázottsági szintet. Ez is értéket ad úgymond a szememben vele kapcsolatban, mert tudom, hogy nem állna össze egy szakadt lotyóval csak azért, mert szép az illető.
2020. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki leszarja.
2020. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy mindenki azt várjon el amit nyújtani is tud. Azt én sem bírom (nőként) amikor valaki elvárja az x összeget, az x lakást közben meg neki fele sincs. Ha neked van, jogos az elvárás. És mindenki olyat vár el amit akar ill. amit tud.
2020. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha te olyan nőkkel ismerkedsz, aki "elvárja" hogy 60ezres ruhát vegyél neki, akkor az téged minősít. A nők többsége ezt nem várja el, csak te ezeket a nőket nem veszed észre, mert nem insta ribik. (Köszi, nem kérjük az átlagos lányokkal ismerkedtem szöveget, mert fogalmatok sincs mi az átlagos, a nők nagy részét észre sem veszitek)

Szóval. Ha egy nőnek van saját lakása, jó munkája, karrierje és céljai, az a férfiak szemében többnyire karrierista femináci. Ha nincs, akkor aranyásó.

2020. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én iszonyat csóró vagyok nőként, egyedül élet albérletben a 140 ezres tanári fizetésemből. Emellett nyilván arra sincs pénzem, hogy normális életszínvonalon éljek, nemhogy félretegyek. De sosem kéne egy olyan férfi, aki úgy gondolkodik, mint te, kérdező. Felőlem lehet valakinek havi 60 ezres vagy 600 ezres fizetése is, nem az dönt, hanem ahogy a többi emberhez viszonyul. Tehát aki pénztárca alapján ítéli meg a másikat, az meg is érdemli, hogy egy olyan párt találjon, aki szintén abban leli a legnagyobb örömét, hogy a vagyonát számolgassa...


25/N

2020. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 lehet a kérdező kissé anyagias és nem a megfelelő embereket találta mevg, viszont TÚL sok anyagias ember van és sokan elvárják a drága dolgokat de ők maguk nem tudnak fele annyit se beletenni.

A nagynéném tanárnő általánosiskolábam a nagybátyám ügyvéd. A házukat ami egy kacsalábonforgó palota a szintén ügyvéd (volt) nagyapám finanszírozta. A nagynéném akit amúgy szeretek mindamellett hogy jó ember elég álszent és anyagias. Rengeteg aranyekszer, drága étkészletek (5-6), zöbb tízezres csizmák, kabátok, szőrme (nehogy azt hidd hogy mindenből egy)stb stb. Az ő véleménye szerint neki ez jár sőt mindenkinek azt mondja hogy minden ilyesmit (ékszer, cipő stb) ő vett.😂😂A tanári fizetéséből. Nem lenne ezzel baj, mert hát házasság meg vagyonközösség csak akkor legalább ismerné be hogy ez nem azért van mert ő kereste erre mind meg a lóvét. Ja, amikor egy nyaklánca kerül annyiba mint az ő havi nettó fizuja.

A másfél szobás kislakásra meg közölte (szintén nagyapám vette) hogy az számukra élhetetlen (2en vannak)....

Na ezzel csak azt akarom érzékeltetni hogy rengeteg az anyagias ember, sokan hozzászoknak hogy minden a seggük alá van rakva, semmi se jó (nők és férfiak is).

És miután az enber kifogott egy-két aranyásót utána már félti a pénzét, joggal, mert kibújik a szög a zsákból..

2020. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5# szép arcú és csinos nőkkel ismerkedem, de ezt nem is tagadom. Szeretem ha karcsú a dereka és hosszú a haja, de ezek csak extrák :)


6# teljesen egyetértek veled.

Régebben volt akivel annyira komolyra fordult a dolog, hogy lánykérést terveztem, mire közölte hogy neki gyémánt gyűrű kell, és hogy minimum 3 havi fizetést szokás a gyűrűre költeni. Persze ezeket szép körítéssel mondta...

2020. ápr. 7. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


#7 és #8 : amiket írtatok, azok tényleg felháborítóak, de nem hiszem el, hogy az emberek többsége ilyen lenne.

2020. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Értem, tehát a kérdés célja az volt, hogy szidni kell a szép arcú, vékony, csinos nőket hosszú hajjal. Jól van, megvolt, mehetsz Isten hírével. És leközelebb ne feledd elvárni, hogy gazdag legyen, bár ki kell ábrándítsalak, akkor meg pláne elvárás lesz a gyémánt gyűrű, nem húzhatod a tejesdoboz karikáját az ujjára ha mindene arany.
2020. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!