Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi, hogy csak az talál komoly kapcsolatra párt, aki gazdag/alfaállat/ilyenolyan kocsija van?

Figyelt kérdés

És most szeretném kihangsúlyozni, hogy boldog, szeretetteljes kapcsolatra gondolok, az egyéjszakás "leszoplak a wc-ben" dolgokról ne beszéljünk, az nyilván más terület.

Vagy az itteni panaszkodó férfiaknak az utóbbi kell?


2017. aug. 23. 08:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Náluk gondok vannak fejben (és külsőleg is gyakran, ezt ők maguk is felvállalják, de a fejben lévő gondok a húzó ágazat), bénák felszedni egy nőt, és gyártják ezeket a sztereotípiákat, stuffolják egymást, hogy elhitessék magukkal (meg egymással), hogy a hiba a nőkben van, lehetetlenek az elvárásaik, ezért nem tudnak egyet sem összeszedni. Könnyebb kifogásokat találni és mást okolni, mint tenni a dolgokért. Ez ennyire egyszerű.
2017. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Túl sok időt tölt a gép előtt, és túl keveset emberek között.


Szerintem ennyi a megoldás.


21/L

2017. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én próbáltam ilyen emberekkel beszélni az oldalon, hátha megváltozik a hozzáállásuk, de mindig az volt a vége, hogy engem elhordtak mindennek, úgyhogy feladtam.
2017. aug. 23. 08:10
 4/29 A kérdező kommentje:

Amikor meg leírom, hogy az én barátom sem ilyen, mégis vele vagyok, pedig fizeti a diákhitelét, még a szüleivel él stb. akkor nem az, hogy elgondolkoznak rajta, hogy talán mégsem úgy van, ahogy gondolják, hanem jönnek csapatosan hőbörögni, hogy akkor biztos a szüleig gazdagok, vagy nahyon jóképű stb., pedig egyik sem igaz.

Tényleg, egyszerűen lehetetlen velük észérvekkel kommunikálni.

2017. aug. 23. 08:12
 5/29 A legrosszabb ***** válasza:
24%

Gondolkodjál már. Ki akar egy olyan faszival összejönni, akivel nehezebben gördül az élet kereke? Persze neked is, meg minden nőnek is fúdenagyonmarhára' mindegy, hogy egy új lakásra/kocsira/bármire való másfél év alatt, vagy 50 év alatt jönne össze, mert hogy folyton ezzel áltattok mindenkit, hogy nektek nem számít a pénz. De igenis számít! Le kéne már szoknotok a hülyének nézésről, mert a valóság sosem támasztja alá azt, amit ti itt a melleteket verdesve terjesztetek.


Két totál egyforma kaliberű pali közül egyértelmű, hogy te is a tehetősebbet fogod választani, pont ugyanúgy, mint akármelyik másik nő. Ne magyarázzad már meg, hogy ez nincs így.

2017. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

1. vagyok. Ezeknek ha az arcukba tolod a bizonyítékokat, akkor is jobban tudják, és hajtják tovább a saját hülyeségüket.

Én is belefutottam pár ilyenbe.

Fölösleges energia- és időpocsékolás...

2017. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Blackfun ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az kell a nőknek, nekem igazából hiányzik egy kis önbizalom, annak ellenére, hogy pozitív visszajelzéseket kapok. Plusz az élete ezen területén szerencsétlen vagyok, nem találkoztam még a megfelelővel vagy a sors nem hozott össze vele, ha létezik ilyen.

A "leszoplak a wc-ben" meg nem érdekel.

27f

2017. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Mert ez rajtuk kívül álló probléma. Ha rájönnek, hogy a viselkedésük a baj, akkor azon dolgozni kéne.


Nem tudom, milyen nőket ismernek ezek, de ha csak azt oldalt olvassa valaki, azt hiheti, a nők nem dolgoznak, és csak milliós havi fizetésű embereknek van barátnőjük.


Ezt legjobban az a számomra megdöbbentő kérdés mutatja, hogy "mennyi fizetést álmodsz a férjednek?". Nem tudom, szerintem a világon az összes ember szeretne önállóan is anyagilag független lenni.


Kislány koromban sem gazdag férjről álmodoztam, hanem saját magamról, ahogy Dagobert bácsi módra úszkálok a saját pénzemben.

2017. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%
Mert az o szemelyisegukkel tenyleg csak ez mukodik.
2017. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%

"Két totál egyforma kaliberű pali közül egyértelmű, hogy te is a tehetősebbet fogod választani, pont ugyanúgy, mint akármelyik másik nő."


Miért, te 2 teljesen egyforma nő közül nem a gazdagabbat választanád? Egyébként nincs teljesen egyforma nő/férfi. Főleg, ha az egyik szegény a másik meg gazdag. Így alapból baromság ez a kijelentés.

2017. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!