Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más társat keresőnek is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más társat keresőnek is van ilyen félelme, hogy egyszer "elfogynak" a potenciális partnerek a környezetedből, városodból, mert már mindenkivel ismerkedtél a lehetséges körből?

Figyelt kérdés

Nem Pesten lakom, de az utána következő egyik legnagyobb magyar városban. Viszont van egy ilyen félelmem, hogy egyszer elfogynak majd a potenciális társak. Mert hogy Tinderen/társkeresőn már mindenki látott mindenkit, mindenkivel volt ismerkedés, az ismerősi körből mindenkiről tudod hogy nem jössz be neki/ő nem jön be neked.


Az utóbbi hetekben a korlátozás ellenére és hogy nagyon kevésszer mozdultam ki otthonról, 4x is belefutottam olyanokba, akikkel korábban ismerkedtem. Olyan is, akivel csak neten, aztán ghostingolt, olyanokkal is akikkel randi volt, olyannal is akivel szex is. Ez miatt érezhetem ezt, hogy "Úristen, egyszer elfogynak azok az emberek, akikkel lett volna esély valamire."


2020. ápr. 9. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell félni, a szűz nők tényleg elfogynak, de az egyedülálló anyák soha. Mindig lesznek újabbak.
2020. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Javaslom neked az anyákat, alacsonyabbak az igényeik is.
2020. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Hajts rá anyákra!
2020. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még 28 éves vagyok, ráadásul nem itt születtem, csak 8-9 éve élek itt.
2020. ápr. 9. 22:44
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Nálam már ez megtörtént. Hát, ez van.
2020. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Akkor választani kellene egyet, aki mellett megmaradsz, akkor is, ha felfedezed benne a hibáit.

Vagy felköltözöl Pestre itt 10x annyian vannak.

2020. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez csak akkor áll fent ha limitáltak a lehetőségeid.


Egy alfahím kedvére válogathat akkor is, ha néhányat elbaltáz. Nők szintén.


De mi átlag vagy átlagon aluli fiúk, igen, elég sok potenciális jelöltről lecsúsztunk már, és a kör egyre csak szűkül.

2020. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

#7: Még egy gondolat: és nekünk pont ezért fájóbb az elutasítás, mert egy-egy randi között akár egy vagy több év is eltelhet.


Nem úgy, mint mondjuk a nőknek, akiknek havi több randijuk is lehet, ha úgy akarják.

2020. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
#8 havi?? :D Heti! Sőt, a nagyon fullos csajok akár naponta váltogathatják a palikat kedvükre. Na ez a nem mindegy... ☹️
2020. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

#9: Ismertem egy csajt, akinek volt, hogy havi 2 randija is volt, ezért hoztam fel példának, bár tény, hogy ő átlagos volt, aki jobban néz ki, abba bele se merek gondolni mennyi lehet.


Én is jártam vele több hónapig, ami ahhoz képest egész jó eredmény, mert az összes többi pasit már 1 vagy 2 randi után kikosarazta.


De végül miután hónapokkal később engem is dobott, ilyenekkel akart nyugtatgatni, hogy "biztos találunk majd mindketten olyat ami jó lesz", stb. Gondoltam magamban, hogy "na persze, te talán igen mert nő vagy, de én?"


Én azóta se találtam senkit természetesen, ő meg nem tudom, de esélyes hogy igen, mert eltelt már fél év. Ha ugyanúgy haladt, azóta legalább 6 randija biztos volt. Nekem tudjátok mennyi? 0. 1 lett volna, de azt is lemondták.


Na ennyit erről, hogy mennyire a nők felé billen a társkeresési piac.

2020. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!