Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli férfiak, ti még ilyenkor is bánkódtok, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés
Én már 34 éves vagyok férfiként, 4 éve senkim. De teszek rá, szép az idő, egyedül biciklizek, autózok, kirándulok, horgászok, sportolok (azért egyedül, mert ugye kevés haverom van, meg hát a vírus...). Abszolút nem bánkódok rajta, hogy nincs senkim, sőt, sokkal jobb így. Látom, ahogy minden 2. ismerősöm házassága romokba dől (civakodás, vagyonmegosztás, gyerekláthatás, stb). Én meg vidám vagyok. Te is így fogadjátok ezt az idő javulásával?
2020. ápr. 10. 13:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az elég nagy baj, ez a társadalom rossz irányba tendálását mutatja. Én mindig a fifty-fifty híve voltam, vagy a hasonló a hasonlót elvet. Csak én is sok ilyet látok, hogy ha megteheti, hogy olyan párt válasszon (még ha kevés bennük a közös is), aki jelentősen önmaga ,,felett" van, akkor bizony a legtöbb azt is fogja, hiába lesz a hasonló esetleg hasonló értékrendű mint ő.
2020. ápr. 10. 14:54
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

"Sokszor eszembe jut, hogy milyen csodás lenne valakihez minden este hazatérni, akivel megoszthatod a kínodat, gondodat, bánatodat"


Érdekes,bennem ez fel sem merült.Tapasztalatból tudom,hogy úgysem érdekelnek senkit a gondjaim(rosszabb esetben örülnek neki).

Jobban érzem magam egyedül,függetlenül az időjárástól.Azt csinálok,amit szeretnék,nem kell senkihez alkalmazkodnom,anyagi gondom nincs,ha nő kell prostizom,az embereket meg általában véve nem szeretem.

2020. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdek becsavarodni. Most már tetszem a csajoknak, mert lefogytam, szép az idő, lehetne randizni, erre itt van a vírus. 3 accountról nyomom a tindert, de semmi. Vagy be vannak szarva a vírustól, vagy akarnának találkozni, de az utolsó pillanatban lemondják. Csak ma délelőtt 2 csaj baxta át a fejemet. Jött volna ez a rohadt vírus ősszel, most már egy boldog kapcsolatban lehetnék. Elmondani nem tudom, mennyire hiányzik már egy társ...
2020. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

5#


Ezért nem jó értelmiségi, diplomás nővel kezdeni...

2020. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
A nők a pénzért leoboázzak még a vén 80 éves szottyat kolbaszt is. De ha egy velük egykoru ismerkedne velük akinek nincs pénze azt lenézik. Inkább szottyat vén trottyokat szivnak le meg orba szájba húzatjak magunkat mindenféle aberraltal.
2020. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

Én is hallgatom a munkatársaimat a gyerekes és párkapcsolat dolgaikkal, csak azt nem értem mi a jó ebbe.


(Egyébként szingli az aki önként van egyedül.)


Egyébként meg a vírus miatt rohadt sok munkánk van.

Átlag havi 200 órák.

Továbbá a legkevésbé sem kívánok párkapcsolatokkal foglalkozni. (Pedig már jelentkezett nálam vagy 5 nő is.)


Nekem erre nincs időm. Továbbá havi 200 ezreket költök el saját magamra és nekem ez így nagyon jó.


31 F

2020. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt látom, hogy nem a pénz számít, legalábbis a 20-30-as nőknek nem. Tény, hogy vannak kivételek, de a legtöbbnek csak az a fontos, hogy helyes arcod legyen, és izmos tested. Lehet neked 3 yachtod, meg 5 BMW-d a luxusházad udvarán, járhatsz Armani öltönyben, a kutyát nem fogod érdekelni ebből a korosztályból, ha csúnya az arcod.
2020. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy rohadtul feltették a lécet de mire? Azert mert kikenik magukat amúgy meg úgyneznek ki mint a seggem.nagy igenyüek lettek. De legslabb igy tudni hogy csak a pénzt nézik.
2020. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
egy 20 éves nő még az arcot figyeli, de egy 27+ éves ahogy láttam, abszolút nem. Ugye én már 34 vagyok, de a sok tucat 28-37 közötti női ismerősöm küzül egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány van együtt szépfiúkkal. A többségük egy 173-182 cm közötti, kopszodó vagy őszülő, köpcös, átlag pufók Sanyi arcú mérnökkel van együtt.
2020. ápr. 10. 15:47
 20/28 A kérdező kommentje:
egyiknek sem látok Kucera Gábor arcú és testű pasit.
2020. ápr. 10. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!