Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli férfiak, ti még ilyenkor is bánkódtok, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés
Én már 34 éves vagyok férfiként, 4 éve senkim. De teszek rá, szép az idő, egyedül biciklizek, autózok, kirándulok, horgászok, sportolok (azért egyedül, mert ugye kevés haverom van, meg hát a vírus...). Abszolút nem bánkódok rajta, hogy nincs senkim, sőt, sokkal jobb így. Látom, ahogy minden 2. ismerősöm házassága romokba dől (civakodás, vagyonmegosztás, gyerekláthatás, stb). Én meg vidám vagyok. Te is így fogadjátok ezt az idő javulásával?
2020. ápr. 10. 13:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi biztonság a fontos nekik. Legyen sajat lakasod, nelegyen hiteled, legyen biztos jol fizető állásod, költsél rájuk,vifd ide oda nyaralgatni kitudja posztolni mindenhova... cserébe elnézi nemtudod jól meghúzni azt ugyis megoldja massal ugy hogy te nemis jösszrá, elnézi kicsi a szerszám elnézi hogy lóg a beled elnéz mindent csak teremts neki egy kellemes anyagias környezetet és váltsd valóra az álmait amik kimerülnek utazasikba nyaralasokba shoppingolasokba stb.
2020. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hála isten en nemvagyok palimadár időbe észreveszem a huncutságaikat igy megmondom nekik hogy én nem az a madár vagyok akit csak kihasználasra használhat. Szineszkedje el masnak a kamu szerelmét.
2020. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nincs rosszabb, mint egy rossz párkapcsolat; ugyanakkor nincs jobb, mint egy jó párkapcsolat. Ez utóbbi viszont viszonylag ritka. Pedig két ember ha harmonikusan kijön egymással, az tényleg nagyon kerekké tudja tenni a világot mindkettőjüknek. Ennek a lehetősége sajnos nem mindenkinek adatik meg, mivel szerencse és érzelmi érettség is kell hozzá. A többieknek vagy a langyos magány marad, vagy egy rosszul működő, viszályokkal teli kapcsolat. A probléma gyökere abból fakad, hogy a nagy többség nem tanulta meg, hogy a szeretet nem arról szól, hogy a másikat az érzelmi és testi igényeim, vágyaim kielégítésére használom, hanem arról, hogy a másikat önmagáért elfogadom olyannak, amilyen, hogy örülök a létének. Csak ez a fajta szeretet az, amire alapozva a párkapcsolat tartósan jól működhet és gazdagító lehet.
2020. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hááát anyagi téren tényleg semmi gondom. Megtakarításom annyi van, hogy 4 évig ellennék munka nélkül, úgy 250nettó/hó. :D De idén saját kecót veszek belőle... A fizum elég jó. Utána ráhangolódok a befektetések világába. Remélem így is maradnak a pénzügyeim és növekvő tendenciát produkál majd a jövőben.

Haverok terén én sem állok jól. Nehéz megbízni valakiben. Max a régi barátok, de ők messze vannak és már család és a munka is szétszakított minket. 1-2 üzenetváltás/év aztán ennyiben le van tudva. Bánni nem bánom, hogy nincs csaj, csak el kell magamban nyomni azt az érzést, hogyha meglátok egy jó nőt ő kell nekem. Le akarom őket tojni fejben is, de nem megy csak úgy. Ahhoz nő kell az életemben, hogy egyre se nézzek rá rajta kívül, de nem kell, tehát ördögi kör az egész.

2020. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Az sajnos tényleg rossz, hogy látsz egy csinos nőt, aki esetleg értelmes is és esetleg szingli is, hogy ne menj oda hozzá, mert úgyis elutasít.
2020. ápr. 10. 17:00
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez is közrejátszhat. Középsulis koromban undorodtak tőlem. Az a fej, amit levágott egy-kettő. Most ez nincs. El is beszélgetek velük. Persze ez annak a függvénye is, hogy mennyire jön be. Ha nagyon bejön külsőre, arcra, akkor kb görcsben van a gyomrom. 31 éves vagyok, de még ma is olyan vagyok, mint egy kisgyerek. A kínos szitukat ezért elkerülöm. Vagyis kerülöm inkább a nőket. Nőkkel sem szeretek együtt dolgozni, de a többséggel jól eldumálok.
2020. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
57%
Már nincs olyan nő aki elfogad es szeret emberként tekint rád és segit vagy megsajnál vagy bármi nincs benned fantazia akkor szevasz. De nemveszik észre magukat. Az a baj hogy a fogukra való kell mindegyiknek. Már nemvagy jó valamilyen szögből akkor már nemkellessz.
2020. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
43%

27 vagyok. Éveken keresztül dühöngtem, bánkódtam, sajnáltam és sajnáltattam magamat. Mígnem aztán 2017. januárjában eldöntöttem, hogy itt a vége. Elterveztem, hol és miként vetek véget az életemnek. Majdnem odaértem, amikor megszólalt egy hang: "még dolgod van"; nem hiszek az ilyenekben, de nyilván nem kell túlmisztifikálni, bekapcsolt az életösztön, nincs ebben különös. Akkor meggondoltam magamat, és ez az életem legrosszabb döntése volt. Azóta nem lenne erőm megtenni.


Cserébe 3 éve már semmi érzelem nincs bennem. Se pozitív, se negatív. Csak élek... vagyis nem, ez nem pontos. Lélegzek. Örömömet nem lelem semmiben, sajnálatot nem tudok érezni senki iránt. A hobbim, amit éveken át űztem és az egyetlen boldogságom volt? Nem érdekel már. Nagymamám, aki anyám helyett anyám volt, aki felnevelt - és aki nemrég örökre itt hagyott minket? Észérvekkel tudom, hogy mennyit tett értem, de nem tudott meghatni két napnál tovább.


Egyetlen kérésem volt az élethez éveken keresztül: legyek szeretve a párom által, tapasztaljam meg a lelki és a testi örömöket. Még néhány évvel ezelőtt is menthető lettem volna. Aztán, mit ad az ég, tavaly év végén lett "párom"... akit már képtelen voltam szeretni. Sőt, inkább csak irritált azzal, hogy egyáltalán létezik (jó, ehhez mondjuk az ő egója és viselkedése is kellett). Viszont így legalább találtam egy embert, akin törleszthettem, aki visszakaphatta a szakításunk által mindazt a szenvedést, amit én kaptam sorozatosan, hosszú éveken át. A rengeteg figyelmen kívül hagyást, vagy amikor csak azért keresett meg csaj, hogy a haverommal hozzam össze, vagy amikor egyetlen kérésem volt az úgynevezett "barátaimhoz", és hebegve-habogva mondtak nemet (természetesen az lett volna a kérésem, hogy hozzanak össze egy lányismerősükkel). Hát, vissza is kapta, ahogy hallottam, mert ő valamiért azt hitte, hogy én vagyok neki az igazi. És milyen jól is esett! Mint ahogy annak a rengeteg -de tényleg: RENGETEG- nőnek jól eshetett engem visszautasítani, akik válaszra sem méltattak társkeresőkön.


Tényleg csak azt várom, hogy mikor pusztulok el. Nem "halok meg", mert az emberi létnek még csak a nyoma sincs bennem mára már. Állatias, az ösztönök által mesterségesen életben tartott bionikus gép lettem, és saját magamat ítéltem szellemi halálra pár évvel ezelőtt.

2020. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!