Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, titeket zavarna (nem, nem akarok ismerkedni, amúgy sem vagyok fővárosi) ha a párotoknak mindenki jó napottal köszönne? 34 vagyok,100 ból ha egyszer kapok sziát, vagy hellot. Akár 20 éves, akár 40 es korosztály köszön nekem.

Figyelt kérdés
Jól öltözök, sportos vagyok, de ilyen, kicsit mogorvább, keményebb az arcom. De sármos, sokszor hallottam már. Ez titeket zavar vagy ez abszolút nem számít?
2020. ápr. 12. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

:D Ez nagyon aranyos :D Nem, egyáltalán nem zavarna, miért kellene? Én értelemszerűen tegezném, ha már ismerkedünk.

Bár megjegyzem, az nyilván előnyös, ha az embernek olyan a kisugárzása, hogy mindenki egyből barátságosan, közvetlenül szólítja meg, de ez szerintem semmit sem jelent rád nézve.

2020. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb mintha csókolomot köszönnének.
2020. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak a férfiról olvasnék, akivel éppen ismerkedem :)

34 éves, jól öltözött, sportos, sármos, de keményebb arcvonásokkal. Első ránézésésre ő is kissé mogorvának tűnik néha. Mikor először találkoztunk, én is jó napot-tal köszöntem neki 🤣 És a legtöbben, már megszokta. Engem nem zavar.

2020. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na igen, kapásból ismerek olyan 10 női 28-30 egynehány éves női ismerőst, akinek a fiatalabb 20-40 éves korosztály és a középkúrúak is kezét csókolomot köszönnek és a falra tudnának tőle mászni.
2020. ápr. 12. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
25 feletti (26) nőként engem zavarna, én kb. 50 éves korig mindenkit letegezek.
2020. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

"25 feletti (26) nőként engem zavarna, én kb. 50 éves korig mindenkit letegezek."


Akkor jó nagy tapló vagy.

2020. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok egyáltalán tapló, nem a magazódás adja meg a tiszteletet.
2020. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább tetszene, ha nem sziázná le mindenki... én nem gondolom ezt sem közvetlenségnek, sem annak, hogyha magázva köszönnek neki, akkor biztos túl idősnek néz ki... hanem elég érettnek inkább.
2020. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!