Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat miért zavarja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja, ha egy nő korán fekszik le aludni és korán kel reggel?

Figyelt kérdés

Én ilyen típus vagyok. Járok most is dolgozni, 6:30-kor szoktam kelni. Mivel ez elég korán van, ezért hamar el is álmosodom, ritka, ha 10 után fent vagyok, de inkább 9-kor alszom el. Sokat is alszom, 9-10 órára nekem szükségem van. Mivel korán fekszem le, ezért korán is kelek, hétvégén is, mert azért a végtelenségig nem lehet aludni :D Egyébként nekem így jó, hogy reggel elintézem a dolgokat, több ideig van világos, stb. Szerintem nincsen ezzel semmi baj.


Társkeresőzök egy ideje és itt figyeltem meg, hogy mennyire rácsodálkoznak a férfiak, hogy én ilyen vagyok. Hajnali 1-kor írnak és csodálkoznak, ha nem válaszolok. Ma fél 8-kor keltem, 7:40-kor írtam vissza nekik, fél 10-10 körül válaszolt kettő, mindkettő ezt: miért kelsz ilyen korán? Úgy mondják, mintha mit tudom én hajnali 5-kor írtam volna :D De nem csak ma, hanem máskor is volt erre példa. Amikor még nem volt korona és mindenki járt dolgozni, akkor sem értették, hogyhogy 7 körül írok... Mert... hááát... esetleg DOLGOZOM és 8-kor kezdek és fel kellett kelnem?!


Én se tudok azokkal azonosulni, akik hajnali 3-kor mennek aludni és másnap 3-kor fordulnak át a másik oldalukra, vagy akiknek elég 2 óra alvás és ugyanolyan hatékonyan tudnak dolgozni, mégsem jut eszembe ezzel csesztetni senkit.


Mostantól biztos, hogy 11 előtt nem írok vissza senkinek.


2020. ápr. 12. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Én ha dolgozom,szintén 6-kor kelek.Nyilvàn elálmosodom este 10-kor. Akik meg îrkálnak neked valószínűleg munkanélküliek,vagy alkalmi munkából élnek. Arra kisebb esèlyt látok,hogy vsz olyan jól menő vállalkozásuk van,hogy már törődni se kell vele
2020. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Korán kelek és fekszem. Az ismerőseim ezt tudják,társkeresőn furcsálták,csodálkoztak elsőre,de szerintem ez nem nagy probléma.:)
2020. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Normie.
2020. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férfiakat zavarja, hanem az idiótákat, akik nem tudják felfogni, hogy vannak, akik más időrend szerint kelnek, fekszenek, mint ők.
2020. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is fél 6-kor kelek, bár 11 körül szoktam este ágyba kerülni, főleg ha otthonról dolgoznom kell. Engem nem zavarna ha Te elaludnám 9-kor. De fokozottan figyelnék, hogy ezeket figyelembevéve töltsünk érdemi időt együtt, vidámabbá tegyem a napjainkat és jókat beszélgessünk. Ez csupán odafigyelés kérdése.
2020. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én van amikor 4kor kelek, van amikor 4 előtt, 10kor szoktam én is lefeküdni, ha munka van, de van amikor 9kor.

Ha nem dolgozom, akkor későn alszunk el, van, hogy hajnal 1 2 körül. De 10ig minimum alszunk. Ha úgy van, hogy párom dolgozik, akkor 7kor a gyerek miatt kell kelni. Ha anyámnál van lányom, akkor én is simán alszom 10 12 órát is.

N27

2020. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyi, hogy én pl ha délután vagyok, van amikor este munka után főzök pl. Úgy 12 hajnal 1 körül.
2020. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt megfigyeltem a női oldalról is. Valaki képes hajnali fél 3kor írni és bedurcizik mert nem válaszolok.
2020. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, inkább csodálom hogy valaki erre képes, mert én későn fekvő / későn kelő vagyok évek óta :D
2020. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Negyed ötkor kelek mindennap,este fél kilenckor alszok,ehhez szoktam hozzá,nincs baj ezzel szerintem☺
2020. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!