Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 körül már csak igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körül már csak igénytelen férfiakat találni?

Figyelt kérdés
Ilyen korban a normális férfiak mind házasok vagy stabil párkapcsolatban élnek, aki pedig nem, az vagy problémás, vagy elvált és elhanyagolja magát. Ha meg igényes és nem foglalt, akkor csak szexkapcsolatot keres, semki egyéb közös program. Igaz ez?
2020. ápr. 6. 12:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Igen, de ez ugyanúgy igaz a hölgyekre is.
2020. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem, általánosságban nem igaz.


De mindkét nemben van egy masszív réteg, akire természetesen áll a dolog.

2020. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
REmélem, nem, mert akkor eret is vágok magamon :D
2020. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kicsit elkeserítő, amit a környezetemben látok. Hol találni a kevés kivételt? Társkeresőn még nem jártam, mondjuk amit arról hallani, az alapján jobb is.
2020. ápr. 6. 12:53
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: hidd el, férfi szemmel körülnézve sem jobb a helyzet a korosztályunkban. Mindkét nemben rengeteg az elhanyagolt, rengeteg az, aki teljesen alkalmatlan kapcsolatra, elvált, de cipeli az exe által okozott sebeket.



Ennek ellenére az azért túlzás, hogy mindenki ilyen lenne, jól kell választani.


Az mondjuk szerintem is vicces, hogy a munkahelyen is mindig ezt a "40 körül már csak igéyntelen férfi van" dumát hallom az egykorú kolléganőktől, miközben ők mind csinosak, sportosak, kapcsolata alkalmasak... Jah, nem!



Szóval nem kell itt a férfi-női duma, ebbena korban elhanyagolt emberből van sok, nem férfiből, meg nőből.

2020. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hol voltál 40 évig?
2020. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Biztosan sok az igénytelen nő is, de pl. az ismerőseim körében nem ezt látom. Csinos, ápolt, vidám nők, jól elvannak szingliként, de mind ugyanazt mondja: hiányzik egy társ, hiába csinálnak csajos programokat. Szexkapcsolatot viszont egyik sem akar.
2020. ápr. 6. 13:16
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha a barátnőid ezt mondják, akkor biztos így is van.
2020. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Háhh nem tudom ti hol éltek, én 37 vagyok, és nem igenytelen, sportosan öltözöm, nem ezer éves ruhákat hordok, ápolt vagyok, környezetem és lakásom rendezett, vannak hobbijaim, űzök sportokat. Ami zavar hogy kezdek hasra gyarapodni, meg kopaszodni , de ennyi. Ismerőseim sem ilyen elhanyagolt ápolatlan emberek...szóval nem is értem...sőtt akiket látok nőket 35-40 között sokuk szintén ad magára.
2020. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

9: én elmúltam 40, heti negyen km-et futok, edzeni járok, van pénzem öltözködni, adok magamra...



de látod, a kérdező barátnői szerint sehol egy normális férfi.


(btw, bárhova megyek sportolni, a korai harmincasokig akár a nők vannak többségben, azátn 35 felett hirtelen eltűnnek, 40-es nőt mozogni már elvétve látsz, tudod, nehéz a csontjuk :))

2020. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!