Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya nős kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya nős kérdéseket trollok vagy TOP kategóriás pasira vadászó nők írják ki?

Figyelt kérdés

Régóta figyelem már ezt a jelenséget ezen az oldalon. Panaszkodó férfiak esetében 10-ből 6-7 legalább válaszol és esetenként még képet is küld magáról.


Panaszkodó nőknél a legtöbben még a privátra sem válaszolnak. Képet eddig soha egyetlen nő sem küldött.


Ezzel kénytelen vagyok arra a következtetésre jutni, hogy egy férfi a végsőkig nyitott arra, hogy az eddig kialakult következtetését (nem kell senkinek, tehát csúnya) valaki megcáfolja, ezzel még arra is hajlandó, hogy névtelen embereknek fotót küldjön magáról.


Ezzel szemben a nők csak unatkoznak és elsírják a bánatukat, utána meg számolgatják, hogy hány száz privát üzenetet kaptak és ez ególöketet ad nekik, ugyanazt csinálják, mint a társkeresőkön vagy a Facebookon.


Esetleg ha a sok privátból beesik egy olyan, aki bejön nekik, akkor azzal összejönnek, innen ered a sok beírás, hogy "nekem a gyakoriról lett párom" vagy "nekem már több nő/pasi összejött innen a gyakoriról".



2020. ápr. 12. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Baj van a csunya nokkel.De nem kulsore hanem fejben!

Fel hasynalni a kepeket? megis mire es ki? az büntetendő.

2020. ápr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mire és ki? Bármire és bárki, ez itt az internet. A legrosszabb, ha valami ismerősbe fut. Gondolhatod, van egy normális állása, és közben ide tölt fel fotókat magáról, hogy milyen csúnya, mekkora égő már.

Eleve nem tudtok női fejjel gondolkodni, más is írta, rólam fotó sem készült az elmúlt években, csak olyan, ahol társaságban is alig látszom. És még csak nem is vagyok ronda, egyszerűen felszedtem pár kilót és öregszem.

Továbbá nem vigasztal, hogy lenne aki megdugna, persze hogy lenne. Ettől még nem leszek szebb és nem találok kölcsönös szerelmet. Ez a másik. Lehet, hogy egy pasinak (szándékosan nem férfit írtam) megfelel a ló nincs szamár is jó kapcsolat, de egy normális nőnek nem. Kölcsönös szerelem. Ízlelgessétek ezt a kifejezést. Aki ezt nem találja meg senkivel, az persze hogy csúnyának érzi magát, még ha néhány lepukkant egzisztenciának meg is felelne.

2020. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#6 Ha nem egonövelő a csúnyák és lúzerek reakciója, akkor miért van az(főleg szakítás után), hogy mindig ilyenekkel végeztetitek az egonövelő udvarlást és nem bugyinedvesítő bélákkal? No comment...
2020. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 Persze, hogy nem tudunk nő fejjel gondolkodni, ezért van annyi nő kölcsönösségnek még haló porát sem mutató kapcsolatban. Vagy tán mégsem ezért?
2020. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!