Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szétnéztem társkereső oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétnéztem társkereső oldalakon, akiket találtam 25-36 éves korosztályban eléggé lehangoló. Ebben a korban már lehetetlen normális értékrendű, maximum 1 gyerekkel rendelkező barátnőt találni? Az ilyen hölgyek mind társra leltek?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 33 évesen, kész egy új és komoly kapcsolatra.

Amit találok, a 3h-s hölgyek. Becs szó egyik másikra rá írtam,de nagyon nem tudunk beszélgetni, a szegénység és a szegény negyedekben jellemző életforma testileg is kicsinálta őket. Aki maga normális lenne (28éves távoktatásban egyetemre járó lány, 1 gyerekkel, de a testvére és az anyukája visszarántja.


Másik kategória. A lányok akik fejben lévő okok miatt csúnyák, szándékosan butának lettek nevelve, elhíztak alaktalanok, fiúsan öltöznek, minimális nőiesség se árad belőlük. Nekem nem a szépség a fő szempont, nézzen ki valahogy, hanem hogy egy nő legyen nő.

Harmadik. A millás pasikra hajtó plasztik babák. Annyira el vannak szállva a szépségüktől (kiló festéktől) hogy önmagukkal se állnak szóba. Egyébként nekem szempont,hogy egy nő néha!!!! ne féljen összekoszolni a kezét.

Negyedik kategória, akikkel nem lett volna gond, ha én vagyok az első komolyabb kapcsolatuk, vagy gyerekeik apja. Magyarul leginkább elváltak, van gyerekük, lelki sebekkel tele.

Egy gyerek nekem beleférne, mert egyszer lehet tévedni, egy gyerek is sok figyelmet igényel de 2 dupla annyit...igazából nagyon nehéz megalapozni egy kapcsolatot úgy,hogy a gyerekek miatt mindig közbejöhet valami. Na meg ha 2 gyerek 2 apa....mind a 2 apa bolond..

Bár akiknek egy gyerekük van, de nincs segítségük, akkor is ott a gond. (pl egy lány első randira hozta a babakocsit is, kb mikor alakult volna a beszélgetés a gyereknek baja volt. Első randi két emberről szóljon már!

Bolond apukák, akik alkeszek agesszívak félredugnak, kicsit kárörvendők is ha az anyuka megszívja,hogy egyedül maradt a gyerekkel járó megpróbáltatásokkal.

Amikor a nőnek lenne párja, alá próbálnak tenni.



#kapcsolat #társkeresés #harmincfölött #komoly társ
2020. ápr. 13. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb elvált ismerősöm azért vállalt gyereket a párjával, mert szerették egymást és közös jövőt terveztek. Aztán az évek során sok minden változott, nem működött a kapcsolat, és elváltak. Ettől még egyik fél sem tévedett, vagy értéktelenebb, mint azok az emberek, akik 30+-osan még egyik kapcsolatból a másikba ugrálnak. Természetesen jogod van olyanokkal ismerkedni, akiknek nincs gyerekük, de a te korosztályodban egyre kevesebb az esélyed. Nálam kimondottan pozitív volt, hogy a férjemnek volt előttem egy 10 éves kapcsolata, tehát alkalmas az elköteleződésre, felelősségvállalásra, szereti a gyerekeit, gondoskodik róluk.


Te dolgod eldönteni, hogy kivel ismerkedsz, csak akkor meg miért azt ecseteled fél oldalon keresztül, hogy kivel nem akarsz, és ők milyen selejtesek.

2020. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ezzel a gyerek témával picit mellékvágányra sodortam a kérdést. :(

Volt olyan exem akinek volt gyereke, nem a gyerek miatt nem működött, sőt volt amikor ő miatta próbáltunk rendet rakni.

Olyan rokonom is van aki egy gyerekkel talált párt, őt szülei 110%ig támogatták ebben.

2020. ápr. 13. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!