Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt férfiak, akik anyagilag kevesek a nőkhöz? Nem keresnek pl átlagbért, vagy olyan bért, amire azt mondják a nők, hogy az már elfogadható?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem mindegy, hogy Pest vagy inkább vidék...


Ugyanazért a munkáért amiért én 50 km-re Pesttől 200.000-et kapok ugyanazért Pesten egy rokonom 350-et kap.

2020. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Átlag felett keresek, átlag feletti vagyonnal is rendelkezünk családilag, de ez nem, vagy minimálisan látszik rajtunk. Előző barátnőm rosszabb anyagi körülmények közül jött, de életszinvonalban kb ugyan ott voltunk, így annyira nem érződött a különbség.


Tartok egyébként a lányok egy számottevő részétől, akik családi helyzetükből adódóan a jómódhoz vannak szokva, de ők maguk nem lennének képesek annak előteremtésére.

2020. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én sem értem. Ha egy nő pl keres 300 felett, akkor jogosan várja el, hogya férfi is, de ha nem akkor mire fel. Két szép szeméért? Ő is lesz 35 éves, mikor már nem az a nő fog visszanézni a tükörből, aki 20-24 évesen volt. Akkor mi lesz? Vagy kötik akkor is az ebet a karóhoz, jogy jár nekik? Tisztelet a kivételnek.
2020. ápr. 13. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem erről komolyan nem lehet beszélni, amíg vannak, akik azt hiszik, hogy a nők aranyásásból nem jönnek össze olyannal, aki 50 ezret keres.
2020. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de most ne abszurd 50-70 eres közmunkásbérekre gondoljunk...Szerintem attól a 90% dolgozó többet keres itthon.
2020. ápr. 13. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:

De ez az, hogy nem lehet, mert van egy olyan hit, hogy ha én pont ugyanazt várom el, amit nyújtok, akkor aranyásó vagyok. Ha mondjuk keresnék 150 ezret, és nem jönnék össze 50 ezres keresetűvel, mert keressen legalább 150-et ő is, akkor aranyásó vagyok.


A másik ez az "elfogadható". Mi az, hogy elfogadható? Nekem az, hogy beszáll a rezsibe, állja a kaja felét, tud költeni a hobbijára, és tud félretenni is. Magának, nekem nem kell. Lehet kevesebb pénzt is jól beosztani, meg többet is eltapsolni.

2020. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a bér dolgot!


A fizetésből élők felső 10, de lehet, hogy 5%-ba tartozom, és csak a hülyék hiszik, hogy ettől minden ujjamra 10 nő jut.

2020. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb azonos anyagi szinten lenni. Úgy keresek,hogy amiket szívesen megvalósítanék egy párkapcsolatban 125%ban tudom finanszírozni, de volt hogy a párom szegényebb volt, és igazából nem csináltunk meg sok dolgot amire vágytam volna vele. Volt olyan is amikor mindent tudtam finanszírozni a lánynak, de őt ez zavarta.

Persze sokszor volt úgy, hogy a lány volt tele pénzzel, és én voltam kevés hozzá anyagilag.

Példa egy lány aki elvetélt, erre ráment a kapcsolata,azzal akitől gyereket várt. A lány top manager egy mlm cégnél. Azt mondta,hogy őt nem érdekli a pénz,de hogy ösztönözze a kis manager palántákat, mindig tett fel képeket, videókat arról milyen jól él.

Pl egyik videója a hawai nyaralásáról szól, anyukáját welnessbe vitte,meg luxus szállodába mert anyukája felnevelte ennyivel tartozik neki. Tőlem 80km re lakott, de napi szinten jött le üzleti ügyeit intézni a városba ahol lakom a legelitebb kávézóba. Úgy éreztem magam melette mintha egy ferráriból ladába kellene ülni...mind a kettő hátul hajt...

2020. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki hogyan jön ki a pénzből. Nem mindegy, hogy a nyaralásra kell kuporgatni, mert az fontos, vagy inkább nyugodtan vehetünk az árából egy új tévét. Csak példa volt. A magyar emberek 90%-a hitelekkel eladósodva él, de a nyaralás, aaaz kell vazzeg, azt ki sem lehet hagyni. Vegyünk arra is hitelt. Ez a mentalitás nekem nem jön be, függetlenül attól, hogy 80 vagy 800 ezret keres valaki. Persze mindenki elkölti valamire a pénzt, de nem mindegy, hogy mondjuk dohányzásra, vagy a hobbiára költ el ugyanannyit. Van, aki 200ből 100-at félretesz, más meg 300ból 50-et. Akkor melyiküknek van több? Na, ez ilyen is.
2020. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, és?
2020. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!