Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elfogadható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható a kései szüzesség ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Először is leírnám, hogy igényes vagyok magamra, rendszeresen tornázom, a beszélőkém sem vészes, bár hangulatfüggő. Öltözetem általában farmer, póló, kapucnis pulcsi, esetleg ing. Cipő általában sneaker pl a dán Ecco márkát nagyra tartom. Arcra inkább férfias vagyok, nem az a babaarc, plusz borosta.


Ennek ellenére lassan 30 leszek és nem volt barátnőm. Nehéz, fiús szakon szereztem, keresett diplomát pár éve, ott nem nagyon volt lehetőségem randizni. A tanulás is rengeteg időt elvett, közel álltam a végén az idegbajhoz, annyira stresszes volt a vége, de sikerült kitartanom. Munkahely kisebb cég, full férfiből áll, ők is már a 40+ os korosztály. Kezdem azt érezni, hogy tök feleslegesen törtem magam ennyit, mert az igazán fontos dolgoktól ugyanúgy távol vagyok, mint előtte (barátnő, később házasság, gyerek nem is feltétlen vágyam). Fogalmam sincs mit mondana egy lány ha esetleg alakulna valami egyszer. Mit tanácsoltok, hogy álljak hozzá, ha már így alakult? 29f



2020. febr. 12. 19:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell ezt túlagyalni. Az agyas emberek ált. nehezebben találnak párt, pont azért mert mindent túlgondolnak (én is ilyen vagyok). De a társkeresés szerencsére nem olyan, mint az álláskeresés, hogy azt nézzék, hány év tapasztalattal rendelkezel. (Legalábbis többnyire nem ez a mérvadó).
2020. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

Lehet nincs is semmi gond veled és külsőre nem vagy Quasimodo.


Ennek ellenére eléggé nehéz nőkkel ismerkedni úgy, hogy nincsennek a környezetedben, ha úgy néznél ki, mint David Beckham akkor sem jönne össze, hiszen nem találkozol lányokkal.

Járj el olyan helyekre kikapcsolódni ahol előfordulnak hölgyek. Keress valami új hobbit vagy elfoglaltságot. Hajrá

2020. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Azért 29 éves korban még nem maradtál le mindenről. Kezdj el ismerkedni. Járj el olyan programokra, amik érdekelnek. Nyugodtan mehetsz egyedül, nem csak csoportosan lehet menni szórakozni. Ha ismerkedsz és randizol, majd látni fogod, hogy ki lesz méltó arra, hogy elmondd neki, hogy tapasztalatlan vagy. Ha valakivel egymásra találtok, elfogadja majd a tapasztalatlanságodat. Hamar belejössz majd.
2020. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
20%
Hazudhatsz a szüzességedről, vagy elmehetsz egy prosithoz és hazudhatsz a prostiról. Más megoldás nincs. A szűz férfi akkora vörös zászlót jelent a nőknek hogy az utca túloldalára átmegy ha meglátja. A nők hipergámok és a felső 20%-ból választanak. Szerinted a felső 20% szűz?
2020. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak mese. Komplexusaid miatt tartasz itt. És nem szimpi hogy hazudsz. Lehet kicsi a farkad. Vagy dagadt vagy és lusta edzeni. Lehet túl alacsony.
2020. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem így van. 178 cm magas vagyok, nem vagyok kövér, a farkam hossza pedig olyan 15-16 cm.
2020. febr. 12. 20:19
 7/46 anonim ***** válasza:
84%
Ne áruld el hogy szűz vagy,mondd azt hogy rég voltal nővel,ha esetleg bénáznál.
2020. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%

#4 Pont hogy a prostizás a qrva nagy vörös zászló meg az is ha nem őszinte.


Az hogy szűz valaki sosem baj, általában az a gond hogy fejben nem normálisak. Ha valaki teljesen normális akkor ez nem hátrány, sőt.

2020. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baj nincs veled és a helyzeteddel. Gondolom, normális gondolkodású nőt keresel; mire eljutottok az intimitásig, megismer annyira, hogy hidd el, ez nem fogja zavarni. Ha gyerekesen reagál, akkor meg nem ő volt a megfelelő partner és ennyi. Neked nincs miért szégyellned magad.
2020. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
Sosem várnám el senkitől, hogy magyarázkodjon a múltjáról. Az a lényeg, hogy a jelenben jól van és nem halálosan frusztrált, tök mindegy, hogy miért alakult így az élete. Nem értem, hogy miért olyan nagy dolog a szüzesség, nem mintha attól, hogy valaki egyszer egy percre egy vaginába teszi a farkát hirtelen megvilágosodna a szexualitás rejtelmeiről és szexistenné válna.
2020. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!