Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Társkeresőn vagy személyes ismerkedéskor kiàbrándulnátok ezek közül valamelyik miatt?

Figyelt kérdés

Nem akarok személyeskedni, ezèrt több hasonló pèldát hozok fel:


Egyetemre jár olyan szakon, amivel kérdéses az elhelyezkedès pl.: irodalom/bölcsèsz/képzőművèsz

-de elhivatott, NEM alibiből kezdte el.

-zűrös a családi háttere pl. alkoholista apuka, családi széthúzás stb.

-szegény családból származik

-van szèpséghibàja pl.: pattanás//tartásprobléma/ túl sovàny/ túlsúlyos nem tökéletes fogak ( csak valamelyik kiábrándító lenne-e?) ha az arca szèp

-diákhitele van

5 èven belül nem akar esküvőt sem gyereket, mert annyira becsüli míg egyenesbe jön

-22-25 év közötti lány

-Introvertált nem bulizik nem iszik, kevesebb minőségi kapcsolatra törekszik

-sok időt vesznek igénybe a tanulmànyai

-párkapcsolatcentrikus, ha van, az az első

-nem szeret irányítani/ domináns lenni

-szorongó /aggodalmaskodó alkat pl. Jövőtől, közelgő eseményektől vagy ismerkedés elején

-sokszor szorul bíztatásra, fontosak a szèp szavak

-vannak céljai

-érzékeny

-a korábbi csalódásai miatt bizalmatlanabb



2020. ápr. 15. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Máris belezúgtam. 61/F
2020. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Leírásod olvasása közben meg is merevedtem.
2020. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Hát ez aztán a szeretetcsomag.

Ennek a lánynak nagyon sok baja van, amiket nem én tudok megoldani.

Azt gondolom, hogy zsákutcában van. El akar szakadni otthonról, de ugyanakkor kuka szakra jár, nem lesz pénze. Akarna komoly kapcsolatot, de tanulmányai mellett nem férne bele az idejébe. Azt hiszi öt év alatt majd gyökeresen megváltozik, nem fog. Vannak céljai, azt hiszi erős, céltudatos nő, de ugyanakkor szorongó és biztatásra szorul.


Amikor a lelki problémáit megoldotta és nem a párjára akar támaszkodni ezek elfedésére, akkor keressen magának valakit. A külső hiányosságok erősen szubjektívek.


F

2020. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te vagy ez a lány?
2020. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az itteni incelek alma vagy... Valojaban meg rad ferne nemi onfejlesztes, mert normalis ferfi szerintem elfaradna melletted, az ilyen kis iranyitasmanias komplexusos nyomikkal meg nem lenne jo dolgod...
2020. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A típus kelendőségéhez szólnék hozzá: a kérdéses elhelyezkedést biztosító diploma és a szegény család kivételével szóról szóra ugyanez voltam egyetemista koromban. (mérnök vagyok és jó anyagi körülmények között nőttem fel). Végig volt pasim, mindig, általában több jelentkező is volt, akik közül választhattam. Egyetem után nem sokkal pedig megismertem a férjemet, akivel azóta is boldogok vagyunk (sok éve). Érdekes,mert nőként azt gondolnám a leírást olvasva, hogy egy ilyen lány nem lehet túl kelendő, a legdurvább pedig, hogy a fenti kettő kivételével pontról ponra én vagyok. Sose értettem, hogy volt mindig pasim, vagy hogy mentem egyáltalán férjhez (ráadásul jól), pedig sose kerestem direktben kapcsolatot, csak úgy alakult mindig valami.
2020. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 szerencsének hívják a "hogyan"-t...

+ mérnökként eleve ideális lehetett a közeg. Sok és sokféle férfi között nem egyedüli nőként, de bizonyára kisebbségben (kevés konkurencia).

A kérdező által említett szakokon jellemzően nőtöbblet van, még a közgáz szakokon is inkább. Így már bőven el lehet lehetetlenülni ugyanazokkal a tulajdonságokkal...

2020. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem ábrándulnék ki, de ettől függetlenül van olyan dolog, ami miatt inkább nem kezdenék bele.


Egyetem/elhelyezkedés: ez egy iszonyatosan túllihegett téma. Olyan, hogy biztos elhelyezkedés: nincs. Mint ahogy olyan pálya sincs, ahol lehetetlen elhelyezkedni. És a közhiedelemmel ellentétben: ez nem azon múlik, hogy melyik munkakörben hány fő szabad hely van évente. Végez adott szakon X fő, szükség van Y fő alkalmas munkaerőre. Hiába végez egy évben pl. ötezer informatikus, és hiába lenne szükség tízezerre, ha az ötezerből négyezer alkalmatlan, akkor mindössze ezer lesz, akit felvesznek. Akkor most ezzel mennyire biztos az elhelyezkedés? Annyira, amennyire jó benne az ember.

(Zárójel: valamiért mindig is vonzódtam a művészekhez.)


Családi háttér: nem az anyucival, apucival, meg öcsikével járok, hanem a lánnyal. Hogy hová született, abban nincs befolyása. Hogy mi lesz belőle, abban viszont van. Az, hogy mennyi pénze van, mindaddig irreleváns, ameddig nem a személyes ATM-jének tekint.


Külsőségek: tapasztalatom, hogy a legtöbb lány olyan dolgok miatt aggodalmaskodik, amik abszolút lényegtelenek, sőt... nem csak a tökéletes lehet szép. :)


Csak később akar családot alapítani: ebben teljes mértékben egyeznénk. Én sem szeretnék úgy házasságot, hogy igazán még meg se ismertük egymást. :)

Bár ez a "míg egyenesbe jön" kritérium negatívan is visszacsaphat. Ha az ő mércéje szerint 40 évesen jön egyenesbe, akkor addig semmi ne legyen?


Introvertált: semmi probléma nincs ezzel. :)


"kevesebb minőségi kapcsolatra törekszik" -- Ha a "kevesebb" és a "minőségi" között van egy vessző, akkor oké. Ellenkező esetben azért ez nem jó ómen.


Tanulmányok: teljes mértékben támogatom, hogy fejlesze magát. :)


Nem szereti irányítani: nem gond, de ne is várja el, hogy irányított, másodlagos lény legyen. Én az egyenlőségben hiszek.


Félelmek: szintén nem gond. Sokszor még aranyos is.


Szüksége van a pozitív megerősítésre: kinek ne lenne? :) Határozottan előny, ha nem ellenzi.


Érzékenység: aranyos.


Bizalmatlanság: na, ezen bukna a dolog. Rémesen taszító, amikor valaki az idióta exe miatt engem büntet. Ettől azért el tud menni a kedvem, pláne, hogy a bizalmatlanság nagyon alá tudja ásni a kapcsolatot. Nem az új jövevényt kéne azzal büntetni, amivel az exet kellett volna. Gyakorlatilag itt is a szemét járt jól, aki meg szeretne, az meg szívjon csak. Ez a pont az, ahol bukik a mutatvány.

De persze biztos lesz olyan, akit ez nem zavar. :) Én meg inkább keresek olyat, aki nem az exe alapján ítél meg.

2020. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

Saját szemszögemből minden pontra válaszolva (30F):


Egyetemre jár olyan szakon, amivel kérdéses az elhelyezkedès pl.: irodalom/bölcsèsz/képzőművèsz

Ezt mindig gáznak tartottam. Az ilyen szakterületeken tizedére csökkenteném az államilag finanszírozott helyeket. Ha valakit érdekel pl. a bölcsészet, akkor inkább mondjon le róla és helyette tanuljon valamilyen szakmát érettségivel, azt sokkal többre értékelném. Amúgy önmagában ez még nem lenne kizáró ok, de jóval nehezebben tudnék "felnézni" egy ilyen nőre.


-de elhivatott, NEM alibiből kezdte el.

Ez önmagában pozitív


-zűrös a családi háttere pl. alkoholista apuka, családi széthúzás stb.

Ha ez nem hagyott rajta súlyos nyomokat, akkor nem zavarna. Legalább nem kell anyóssal-apóssal jóban lenni.


-szegény családból származik

Én is. Ezért választottam jó szakmát...


-van szèpséghibàja pl.: pattanás//tartásprobléma/ túl sovàny/ túlsúlyos nem tökéletes fogak ( csak valamelyik kiábrándító lenne-e?) ha az arca szèp

Relatív. Nálam a túlsúlyt kivéve elfogadható, némelyik hiba akár még pozitív is lehet.


-diákhitele van

Kinek nincs?


5 èven belül nem akar esküvőt sem gyereket, mert annyira becsüli míg egyenesbe jön

Egyedül nem fogsz egyenesbe jönni 5 év alatt, sajnálom, ha kiábrándítalak. Én sem terveznék gyereket 5 éven belül.


-22-25 év közötti lány

Irreleváns. Hozzám talán túl fiatal, de még belefér.


-Introvertált nem bulizik nem iszik, kevesebb minőségi kapcsolatra törekszik

Én még annál is introvertáltabb vagyok. Annyira introvertált vagyok, hogy néha még a gyakorikerdesek.hu-n is fent vagyok.


-sok időt vesznek igénybe a tanulmànyai

Ez rendben van.


-párkapcsolatcentrikus, ha van, az az első

Helyes, de azért gondoljon magára is.


-nem szeret irányítani/ domináns lenni

Én sem. Ebből lehetnek problémák.


-szorongó /aggodalmaskodó alkat pl. Jövőtől, közelgő eseményektől vagy ismerkedés elején

Én is, bár igyekszem nem kimutatni. Egy magabiztosabb férfinél nem lenne gond, de kiábrándító lehet, ha túlzásba viszik.


-sokszor szorul bíztatásra, fontosak a szèp szavak

Ez az előző folyománya. Ez inkább neked lehet gond, ha valaki nem érti meg, hogy ez neked fontos.


-vannak céljai

Ok


-érzékeny

Ez az előzőekből már látszik. Ha nem hisztis, akkor nem gond.


-a korábbi csalódásai miatt bizalmatlanabb

Én csalódások nélkül is bizalmatlan vagyok. Magabiztosabb férfival ez elvileg nem lehet nagy gond.


Összefoglalva: nem te vagy a társkereső "húspiac" főnyereménye, de messze nem reménytelen. Melléd egy érzékeny fiú kell, akiben meg tudsz bízni, vagy egy magabiztosabb fickó magas érzelmi intelligenciával, aki elfogadja a hiányosságaidat.

2020. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a felsoroltakbol a tulsuly es ha nagyon durvan rosszak a fogai amik kizaroak. A tobbi okes. 22f
2020. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!