Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Társkeresőn vagy személyes ismerkedéskor kiàbrándulnátok ezek közül valamelyik miatt?

Figyelt kérdés

Nem akarok személyeskedni, ezèrt több hasonló pèldát hozok fel:


Egyetemre jár olyan szakon, amivel kérdéses az elhelyezkedès pl.: irodalom/bölcsèsz/képzőművèsz

-de elhivatott, NEM alibiből kezdte el.

-zűrös a családi háttere pl. alkoholista apuka, családi széthúzás stb.

-szegény családból származik

-van szèpséghibàja pl.: pattanás//tartásprobléma/ túl sovàny/ túlsúlyos nem tökéletes fogak ( csak valamelyik kiábrándító lenne-e?) ha az arca szèp

-diákhitele van

5 èven belül nem akar esküvőt sem gyereket, mert annyira becsüli míg egyenesbe jön

-22-25 év közötti lány

-Introvertált nem bulizik nem iszik, kevesebb minőségi kapcsolatra törekszik

-sok időt vesznek igénybe a tanulmànyai

-párkapcsolatcentrikus, ha van, az az első

-nem szeret irányítani/ domináns lenni

-szorongó /aggodalmaskodó alkat pl. Jövőtől, közelgő eseményektől vagy ismerkedés elején

-sokszor szorul bíztatásra, fontosak a szèp szavak

-vannak céljai

-érzékeny

-a korábbi csalódásai miatt bizalmatlanabb



2020. ápr. 15. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem rosszak a fogaim és vékony vagyok, csak pèlda volt.
2020. ápr. 15. 17:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban és főleg az elején az ember viselkedése tud változni, vannak amit magától változik, ezért soha senkit nem lehet leírni, mindenkinek meg van a párja.

F

2020. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Egyetemre jár olyan szakon, amivel kérdéses az elhelyezkedès pl.: irodalom/bölcsèsz/képzőművèsz"

"-de elhivatott, NEM alibiből kezdte el."


Az a lényeg, hogy ő szeresse amit csinál, de ne akarja mindenáron rámerőltetni. Én is kvázi értelmetlen szakon végeztem, de mégis lett normális munkám és nem vagyok egy link alak )legalábbis annyira nem :D).


"-zűrös a családi háttere pl. alkoholista apuka, családi széthúzás stb."

"-szegény családból származik"


Korábban úgy voltam vele, hogy legyen jó a családi háttere (nem feltétlen a pénzt nézve), de olyan értelemben, hogy anyuka-apuka legyenek együtt, lehetőleg legyenek testvérei, normális körülmények között éljenek, a szülők munkából éljenek stb. Aztán lett is egy ilyen barátnőm. Mindennek "megfelelt", de végül kiderült, hogy ezek semmit sem jelentenek. Haveromnak a barátnője pl. pont egy ilyen "zűrös" családból származott, de ő és az én csajom is ugyanúgy, mint kiderült nagy rißancok és azt sem érdemlik meg, hogy egyáltalán foglalkozzon velük az ember egy percet is. Kár, hogy csak utólag derült ki...


"-van szèpséghibàja pl.: pattanás//tartásprobléma/ túl sovàny/ túlsúlyos nem tökéletes fogak ( csak valamelyik kiábrándító lenne-e?) ha az arca szèp"


Nem zavar, senki sem tökéletes. Külsőre nálam gyakorlatilag annyi az elvárás, hogy ne legyen túlsúlyos. Nem baj, ha van rajta egy kis felesleg, de ha van akkor az egyenletesen legyen elosztva. Ez még őszintén szólva be is jön. A fogak sem zavarnak, ha ápolja őket, és mondjuk örökletes dolgok miatt rosszak (mint nekem), de eljár fogorvoshoz és próbálja megelőzni a bajt.


"-diákhitele van"

Hát felőlem...


"5 èven belül nem akar esküvőt sem gyereket, mert annyira becsüli míg egyenesbe jön"

Én sem akarok szóval ez még pozitívum is.


"-22-25 év közötti lány"

Pont a célkorosztály számomra.


"-Introvertált nem bulizik nem iszik, kevesebb minőségi kapcsolatra törekszik"

Hasonlóan vagyok, de a bulizás relatív. Kinek mi számít annak. Nekem pl. igényem, hogy legalább hétvégente haverokkal összeüljünk, iszogassunk és baromkodjunk egy kicsit. Vagy valamelyikőnknél vagy a törzskocsmánkban vagy akár egy fesztiválon stb. Megértem ha ő nem akarna ilyenben résztvenni, de ne korlátozzon ebben.


"-sok időt vesznek igénybe a tanulmànyai

-párkapcsolatcentrikus, ha van, az az első

-nem szeret irányítani/ domináns lenni"


Ezek csak jó dolgok, de azért ne másszon nagyon az ember nyakára, és ahogy előbb is írtam ne korlátozzon azokban a dolgokban amiket én szeretek, de esetleg ő nem / nem akar részt venni bennük.


"-szorongó /aggodalmaskodó alkat pl. Jövőtől, közelgő eseményektől vagy ismerkedés elején

-sokszor szorul bíztatásra, fontosak a szèp szavak"


Szerintem bizonyos szintig mindenki ilyen a bíztatás meg senkinek nem árt.


"-vannak céljai"


Mindenkinek vannak. Maximum nem egyforma "szintű" célok ezek.


"-érzékeny"


?


"-a korábbi csalódásai miatt bizalmatlanabb"


Én is az vagyok.

2020. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!