Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hasonló helyzetben ti összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben ti összejönnétek?

Figyelt kérdés

Tehát huszonpár éves pasi vagyok. Nemrég megusmertem egy lányt. Már korábban többször is összefutottam vele a boltban. Nagyon tetszett, és úgy éreztem h talán kölcsönös. Sikerült egyszer beszélgetést is kezdeményezni. Szépen lassan randi is lett...

Harmadik randinál tartunk. Tetszik nagyon. Egy dolog viszont iszonyatosan zavar, és nem tudom h miképpen tovább. Van egy beszédhibám. Gondolom már ő is észrevette, már terveztem logopédushoz menni. Nagyon zavar, ezért felnőttként is elmegyek. Az R hangot nem tudom jól képezni. Őt Renátának hívják. Plusz a csaladnevében is van r és elég hangsúlyos is. Ezért még sosem szólítottam a keresztnevén. Viszont vannak szituációk mikor muszáj.

Most egy jó ideig nincs logopédia. Ráadásul az sem egy alkalommal oldja meg, ha egyáltalán tud segíteni.

Ti mit tennétek? Akinek van beszédhibaja, az tudja hogy milyen kellemetlen, mikor nem értik, vagy félreértik... De kiskoromban sokszor ki is nevettek miatta


2020. ápr. 15. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Júlia lesz a jó választottad:)
2020. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólíts Enátának, mintha elnyelnéd az első hangot.

De szerintem, ha tetszel neki, nem fog ezen fent akadni, és más szavakban is van r egyébként.

Esetleg kérdezd meg, hogy miként becézhetnéd (r nélkül).

2020. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű egy Kolompár Renátával...
2020. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lómai nyelven beszéltél hozzá az előző hálom landevú alatt, hogy nem vette észle?
2020. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos észrevette már és ezek szerint nem zavarja.


Ne próbáld meg megfejteni a nőket, úgysem sikerül. Van ilyen becsípődésük, hogy amiért a férfiak már az oviban kicikiznek azt ők cukinak meg aranyosnak tartják.


Gondolj csak a külföldiekre ott is sokan imádják az akcentust. Van ott vannak a fhanciák... nagy hódítók hírében állnak.

2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Adj neki kreatív becenevet R nélkül, ha annyira zavar.


Pl ha nagyon jól tud úszni, akkor sellőkém.

2020. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem olyan vicces máson viccelődni. :(


Ez oké, persze kettesben úgy hívom ahogy szeretném. De ha pl bemutatom valakinek, vagy megkérdik hogy kivel járok, vagy bármi. Akkor nem hívhatom sellőkének. :(

2020. ápr. 15. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Raccsolsz vagy j vagy l betűt mondasz az r helyett? Mert a raccsolás nagyon aranyos. Engem kifejezetten vonzanak akik raccsolnak :)

Kérdésedre...ezzel nem szabadna foglalkoznod, hisz más r betűs szavak is vannak amiket ki kell mondanod emberek előtt. Nehogy már emiatt elszalaszd az esetleges életed párját!

2020. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerintem emiatt ne aggódj! Biztos észrevette már, és ha szimpatikus vagy neki akkor nem ezen fog múlni a dolog. :)

Sokszor aggódunk olyan miatt ami a másik felet nem is zavarja.


25/N

2020. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan egy ilyen baromság miatt szalasztanál el egy lányt akivel jól alakul a dolog?

Vagy valami troll vagy?

2020. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!