Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben inkább egyedül maradnátok vagy összejönnétek egy nem túl vonzó nővel/férfival?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy 26 éves vagyok, de még nem volt barátnőm, ennek megvannak a múltbéli okai, későn érés, nehezebben ismerkedem, aspergeres vagyok és voltak traumáim.

Mostanában elég sokat ismerkedek, ismerkedni próbálok, de nem jön össze. Állandóan olyan nőknek tetszek akik nem az eseteim, de akik nekem tetszenének, nekik nem kellek. Ilyenkor sokan megelégszenek azzal ami nekik jut és szinte bárkivel összejönnek. Csak én két dolog miatt nem tennék ilyet egyrészt ehhez nem lenne gusztusom, számomra egy normális párkapcsolatban alap, hogy kívánjuk egymást testileg, lelkileg, szeressük egymást, elfogadjuk egymás hibáit, őszintén tartalmasan beszélgessünk, ne titkolózzunk. A másik ezzel neki is ártanék, mert elvenném a lehetőséget tőle, hogy egy olyan férfit találjon, akinek nagyon tetszik és szeretheti.

Voltatok vagy vagytok ilyen helyzetben? Főleg férfiak válaszára vagyok kíváncsi. Most hajnalban gyomor fájdalmaim voltak, mert szomorúsággal töltött el, hogy nincs senkim és nem is volt.


2016. nov. 25. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha jó nőt akarsz,akkor neked is jó pasinak kell lenned.Járj el sportolni,öltözz igényesen,divatosan és úgy minden téren legyél igényes,ápolt.Ha nem vagy ilyen,akkor nem is várhatod el,hogy tetssz az igényes,csinos nőknek.
2016. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok férfi, de ha nem baj vàlaszolok. Szerintem nem éri meg olyannal összejönni aki nem tetszik. Én egyszer próbàltam, mert annyira nem volt vészes a dolog, tehàt nem taszított az illető csak nem tetszett. Illetve szó szerint könyörgött egy lehetőségért. Nos 3 hét utàn ki kellett dobnom. Amúgy sem ment volna sokkal tovàbb a dolog, viszont lebukott. Simán megcsalt volna ha van rà lehetősége, csak hàt visszautasítàsokat kapott. Még ezek utàn is kérte, hogy adjak neki még egy lehetőséget. Nem adtam.
2016. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha elmúlok 55 akkor jühet a "bé változat" jobb híján.


Bár aki egyedül van 52 évesen meghal általában.

2016. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb egyedül lenni, mint valaki olyannal, akivel nincs meg a vonzalmad, és csak azért együtt lenni valakivel mert "nekem ez jutott". Én is voltam már így, hogy bár nagyon nem bővelkedek a lehetőségekben a nők terén, de egyszer egy alkalmim volt egy olyan lánnyal, aki igazából se külsőleg, se személyiségileg nem éreztem, hogy passzolna hozzám, és ez örök tanulság volt, hogy még alkalmi szinten se legyen olyan, akivel nincs meg a vonzalom.
2016. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#1 Az, hogy mi a jó nő/pasi elég tág fogalom. Én kényszerből nem fogok sportolni, tettem már így soha többet, de nem hanyagolom el magam odafigyelek mit és mennyit eszek és néha futok, sétálok. Úgy öltözködök ahogy nekem tetszik és kényelmes, engem nem érdekel a divat a nőknél se ezt nézem. Ápoltság meg alap civilizációs érték.
2016. nov. 25. 12:11
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező,azt mondod,hogy akik neked tetszenek,azoknak te nem.Ez egyértelműen azért van,mert túl magasra teszed a mércét.Viszont ha mem vagy hajlandó tenni azért,hogy jobban nézz ki,mert te márpedig nem fogsz sportolni,akkor ne is várd a sült galambot...bírom az ilyen embereket,elvárások vannak,de tenni is értük,na azt már nem...csak utána ne csodálkozz,hogy nem lesz párod.
2016. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6


Nem feltétlenül. Nekem is kevesek jönnek be, de erről nem az kellene hogy beugorjon mindenkinek hogy biztosan az "ultimate" szőke-hosszúcombúak meg a kreol plázacicák azok... Mert nem. Nagyon nem. Igazából ha kilistáznám párat lerondáznál 100% és a többiekre se mondanád hogy "ultimate", pedig számomra azok :D

2016. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
#7 oké,de gondolom ha neki a teltebb vagy átlagosabb lányok tetszenének,akkor nem lenne folyton elutasítva..:D Ebből gondolom,hogy inkább a vékony,szép,csinos lányok jönnek be a kérdezőnek,de lehet tévedek.
2016. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Légyszives hanyagold a személyeskedést! Nem olyan egyszerű az élet, hogy kigyurom magam már lesz több száz csajom. A vonzalom ennél sokkal összetettebb, ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor nem kérek több felszínes választ.

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy kioktassatok, hanem normálisan beszélgessünk erről a témáról.

2016. nov. 25. 13:29
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Megválaszoltad saját kérdésed.

Mindent leírtál amit én is leírtam volna.

Legyél türelmes, építs szociális életet.

2016. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!