Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összéjönnétek olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összéjönnétek olyan emberrel akinek sok mentális problémája van, de dolgozik rajtuk?

Figyelt kérdés

Nem mentális betegség, csak probléma. Mint önbizalomhiány, különböző szorongások, kisebbségi komplexus stb. De ezeken tudatosan dolgozik évek óta önsegítő könyvekkel, szükség esetén néha pszihológussal és konkrét eredményeket tud felmutatni, illetve más ilyen jellegű problémákat amiket már megoldott és sikerült megtanulja kezelni.

Titeket zavarna ez egy emberben?



2020. ápr. 16. 23:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
Nem beteg ember senkinek sem kell, szólj, ha készen vagy és elszálltaka problémáid!!
2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Tisztelném érte, és tudnám, hogy emiatt előbb-utóbb "túllép rajtam" és el fog hagyni, mert én vele ellentétben nem tudom ezeket a hibáimat kijavítani, és mivel szeretném, ezért el kellene engednem, mert csak úgy lehet boldog, ha tőlem megszabadul.


És ez csak egy filmben lenne szép és tragikus, a valóságban csak szomorú. Ezért inkább nem. Sok seb van már a lelkemen amúgy is. Amit csak néha behint sóval az élet kegyetlen sótartója.

2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2-es hogyne tudnád. Megfelelő segítséggel, támogatással és persze ha te is akarod. Az egész élet arról szól (szerintem), hogy tanulj és fejlődj, nem pont olyan ember mellett jó ezt csinálni aki szintén próbálkozik?
2020. ápr. 16. 23:13
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

#3


De igen, igazából ideális is lehetne. Csak legyen aki fizeti, mert sajnos sem a segítség, sem a fejlődés módja nem olcsó. Főleg vidéken. Pesten még istenes ehhez képest, ott elérhető egy jó orvos, egy jó terápiás csoport, na de itt vidéken nem.


És nem, nem költözöm Pestre, számomra elviselhetetlenül zajos, koszos és zsúfolt.

2020. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
18%

Nem.

Nem tudnék megfelelő partner lenni ebben a küzdelmében, és ezt mindenféle rossz szándék nélkül írom.

2020. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2020. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Én igen, mivel nekem is vannak pszichés problémáim, igaz, hogy csak pár hónapja, de érzem és tudom, hogy mennyire nehéz kitörni ebből. Én is rajta vagyok már a változás útján, de ez egy hosszú folyamat. Úgy gondolom, hogy ilyenkor egy társ jelenléte nagyon sokat segíthet, fontos a kölcsönös elfogadás és megértés. Én teljes mértékben támogatnám a páromat ebben az esetben. Hiszek abban, hogy mindenre van megoldás. 19/L
2020. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Némelyeknek csak egy mentális seggberúgás szükséges a szó pozitív értelmezésében, vagy azt is írhatnám, hogy vannak emberek, akiket a szerelem gatyába ráz és motivál. Nyilván ha csak ő és a problémák léteznének a kapcsolatban, azt sokáig nem tudnám elviselni, viszont ha tapasztalom, amit előbb írtam, hogy van fejlődés és nem merül el az önsajnálatban, akkor simán vele maradnék. A megértés, érdeklődés, szeretet, szerelem csak kölcsönösen "kifizetődő".
2020. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem jönnek össze.
2020. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
Volt már olyan barátnőm, akinek voltak problémái, de már nem jönnék össze ilyennel. Tőlem is elvárás, hogy legyek teljesen rendben, szóval miért ne várnék el én is hasonló dolgokat?
2020. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!