Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ferfiak tobbsege miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

@Alison kérdése:

A ferfiak tobbsege miert nem akar parkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem festem magam. A kornyezetem szerint majdnem normalis vagyok. Ertelmetlen valaszok is johetnek.
2020. ápr. 18. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Veled nem akarnak.

Egyébként tényleg kimerül annyiban az összes tulajdonságod, hogy “nem fested magad”? Külső, belső stb? Nem akkora bűn festeni magad, hogy ezzel az egyetlen pozitív tulajdonsággal gyere. (Persze, már akinek pozitív ez)

2020. ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Mire érted, hogy nem fested magad?

Nem sminkelsz, vagy nem játszod meg magad?


Nekem az esetek többségében nincs időm sminkelni, viszont ha ráérek, nagyon szép sminket rakok össze. Akkor én átvertem a rendszert?


Egyébként szerintem rossz pasiknál érdeklődsz.

Rengeteg férfi akar párkapcsolatot, csak szerintem te nem veszed őket észre.


Ez ugyanolyan, mint amikor a férfiak a pénzéhes plázacicákra hajtanak, aztán meg hisztiznek, hogy MINDEN nő k**va. Ja, akkor csak szét kellene nézni a nem annyira kirívó kategóriában. Ott is vannak szép és érdekes lányok.

2020. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Miért kerülgetnélek a lakásomban?

Miért tölteném veled majd minden szabad időmet?

Miért akadályoztatnám magam a szabad csajozásban?

Miért fizetném a nyaralásaidat?

2020. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Na, például a 3. "csodálatos" mintapéldája annak, hogy milyen pasikat kerülj el, kedves kérdező.
2020. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rossz ferfiak erdeklodnek nalam.

Azt hittem ezzel a kerdessel nem vagyok egyedul.

Ha valaki nem festi magat az mar egybol negativum? Ha most elkezdem sorolni a pozitiv tulajdonsagaimat az meg eleg hulyen jon ki. Nemi ironi is van a kerdesemben.

2020. ápr. 18. 08:30
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

A férfiak többsége párkapcsolatot akar.



Azok a férfiak nem akarnak párkapcsolatot, akik könnyen ismerkednek, könnyen szereznek meg egy nőt (és tök mindegy, hogy ennek mi az oka, hogy jól néznek ki, hogy jó a dumájuk, hogy jól hódítanak). Ők nyivlán sok nőt megkaphatnak, nem akarnak elköteleződni.


A sors fintora, hogy azok akik nehezen ismerkednek, mert visszahúzódóbbak, nem olyan jó a dumájuk, nem olyan ügyesen nyomulnak láthatatlanok is, hiszen nem fognak odamenni, megszólítani, vagy ha mégis, akkor nem teszik elég ügyesen, hogy észrevedd.


Azok pedig akik szállnak virágról virágra nyilván láthatóak, hiszen egyértelműen tudják, hogy mit csinálnak, és hogyan kell nyomulni, randizni, ismerkedni.



Sokszor hallom nőismerősöktől, hogy mennyire lenyűgözi őket a magabiztos, határozott, ügyesen próbálkozó férfi, és lelombozza az, aki izgul a randin, ideges, bizonytalan.

Mindig kérdezem tőlük, hogy szerintük az ügyesen nyomulós srác hol tett szert erre a tapasztalatra, hol gyakorolt? Nyilván millió hasonló randin, amit rövid afférok követtek, és ment tovább.


Nekem például hosszú kapcsolataim voltak (3-6 évesek), sok tapasztalatöm van abban, hogy hogyna kell viselkedni, bánni a párunkkal különböző élethelyzetben, de a randizásban, ismerkedésben, nők felcsípésében nem sok gyakorlatot szereztem az elmúlt években, mert a párjaim mellett ez a képességem nem sokat fejlődött.


Van haverom, akinek fogalma sincs, hogy hogyna kell megoldani párkapcsolati nehézségeket, hogyan kell egy párkapcsolatban viselkedni, mert 1-2 hónap nála már hosszú idő, viszont két perc alatt fel tud csípni téged kérdező, és le is fogod vonni a következtetést, hogy minden férfi csak komolytalant akar.

2020. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5 Nem azt mondtuk, hogy rossz tulajdonság, viszont elég kétértelmű a "festi magát" kifejezés.


Azt meg gyakran veszik pozitívumnak a nők, ha nem sminkelnek, pedig szerintem ettől senki sem lesz több. Ezért gondol mindenki elsőként arra a jelentésre.


Ha rossz férfiak próbálkoznak nálad, akkor rossz férfiakat ismersz. Szerintem környezetváltozás kellene, de ez csak egy tipp.

2020. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Pont a nyomulos ferfiak nem erdekelnek. Megkaptam mar azt is,hogy milyen ciki,hogy zavarba tudok jonni. Van az ugy,hogyha bejon egy ferfi esetleg elpirulok. Nem erdekel a penz. Konzervativ ertekrendu lanykent elkepzelesem sincs hol lehet ismerkedni.

Nem sminkelem magam.A divatot se kovetem.

2020. ápr. 18. 08:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pont a nyomulos ferfiak nem erdekelnek."


Lehet, hogy téged ők nem érdkelenek, mégis a mindennapokban főleg ők fognak szembejönni, mert ők azok, akik könnyen lépnek, ha meglátnak egy nőt.


Aki kicsit is bizonytalankodik, amikor lehetősége lenne ismerkedni, az könnyen lemarad a pillanatról.



(és ez teljesen független attól, hogy téged mi érdekel a férfiben, egyszerűen a magabiztosan nyomulósok lesznek szem előtt)

2020. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
#4: a 3-asnak nincs semmilyen csaja, sem pénze. Szerintem a no fizetne az ő nyaralását is.
2020. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!