Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Véglegesen hogyan lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véglegesen hogyan lépjek túl és fogadjam el azt, hogy sohasem fog egy lány sem vonzódni hozzám, és azt, hogy nekem távol kell maradnom tőlük?

Figyelt kérdés
Pár hónapon belül betöltöm a 22. életévemet. Ez idő alatt annyit sem mondhatok el magamról,hogy legalább pár szót váltottam volna a lányokkal. Engem mindig is levegőnek néztek vagy talán mivel sohasem hittem és bíztam magamban így észre sem vettem ha valakinek tetszettem volna. De ez utóbbi szerintem ki is zárható szerintem. Magamra soha nem tudtam úgy tekinteni,hogy büszke vagyok a külsőmre. A mai napig is szégyellem és az utcán is lehajtott fejjel sétálok és senkire sem nézek rá. Nem tudom milyen érzés az amikor egészséges önbizalma van az embernek és ha a tükörbe néz elégedett és büszke arra amit lát. Ha a tükörbe nézek csak szégyent és undort látok benne. Amikor a közelemben voltak a lányok szó szerint elmenekültem mert pánikszerű félelmeim voltak. Ma már nem tudok sem érzelmi sem pedig szexuális vágyat érezni irántuk. Nem tudok abban hinni, hogy Én is jó lennék valakinek hiszen miért pont Én. Nem akarom,hogy az idejüket egy vesztesre és egy szerencsétlenre pazarolják. Tudom,hogy sokan egy rinyagépnek tartanak most de ezt máshogyan nem lehet leírni.

2020. ápr. 18. 19:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Balázs te vagy az?
2020. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy hivjak
2020. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Miért fontos,hogy ki vagyok? :D
2020. ápr. 18. 19:52
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem sírsz egyedül a szobádban? Senkit sem érdekel a nyomorod! Rosszabb ezt olvasni mint Müller Cecíliát hallgatni...
2020. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem is vonzódsz hozzájuk se testileg se lelkileg akkor min kell véglegesen túl lépni? Kicsit ellentmondásos ez.

És miért helyezed ezt a dolgot most ennyire előtérben? Mit foglalkozol a lányokkal amég lelkileg nem vagy teljesen toppon? Miért nem azzal foglalkozol, hogy építs magadon?

Nem is értem. Beszéltél már valakinek erről? Orvossal? Vagy csak hisztizel és megoldás nem kell?

Miért gondolod, hogy undorító vagy? Hogy nézel ki?

2020. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Még csak a családon belül osztottam meg.


Szerinted hogyan építhetnék magamon?

2020. ápr. 18. 20:43
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.

A külsőddel kapcsolatban egyszerű. Itt már többször leírták, hogy a legcsúnyább férfi is tud javítani magán

-rendszeres sportolással

-egy jó fodrásszal

-tiszta, divatosabb ruhákkal

-igényességel, jó illattal.

Ha ezek megvannak, már nem vagy olyan akit messziről kerülnének és pláne nem undorodnak tőled.


A lelki gondok, na az más. Az sokkal nehezebb lehet. Néha, ha valaki nincs teljesen a nulla alatt, szerintem pár önfejlesztő könyv is segíthet. De valószínű inkább egy pszichológus.

Neked kell akarnod ezt, csak rajtad múlik, hogy továbbra is így akarsz élni ilyen gondolatokkal vagy segíteni akarsz magadon és kilábalni ebből.

2020. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"Engem mindig is levegőnek néztek vagy talán mivel sohasem hittem és bíztam magamban így észre sem vettem ha valakinek tetszettem volna. De ez utóbbi szerintem ki is zárható szerintem. Magamra soha nem tudtam úgy tekinteni,hogy büszke vagyok a külsőmre. A mai napig is szégyellem és az utcán is lehajtott fejjel sétálok és senkire sem nézek rá. Nem tudom milyen érzés az amikor egészséges önbizalma van az embernek és ha a tükörbe néz elégedett és büszke arra amit lát. Ha a tükörbe nézek csak szégyent és undort látok benne."



Ugyanezt én is elmondhatnám. Nőként. Mert nrm születtem szépnek.

2020. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat valamelyest, még csúnyának sem kell születned ahhoz hogy esélytelen legyél a nőknél, és úgy is lehetsz esélytelen hogy próbálkozol sokat.

Erre sajnos én is példa vagyok, úgy hogy addig örülj amíg tényleg így érzel:

"Ma már nem tudok sem érzelmi sem pedig szexuális vágyat érezni irántuk."

Ha ez tényleg igaz lenne semmilyen problémád nem volna

2020. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Min is akarsz túllépni?! Azon, ami nincs is és soha nem is volt?! Életemben kétszer adtam esélyt egy alacsony, sovány, sápadt, önbizalomhiányos kis gusztustalan pojácának, az is visszaélt a bizalmammal és a sárba tiporta az önbizalmamat. Azóta a szerinte jó nőknél próbálkozik, mondanom sem kell, mekkora sikerrel. Már kaparna vissza hozzám, de késő bánat. Senkinek nem is kellesz, sőt vidd az egész gyakoris sirámos selejtes közösséged magaddal egy ideggyógyászhoz, te buta p.cs. :) Nem hiányzik senkinek sem az, hogy tönkretedd a saját kis lelki nyomorod miatt, aztán meg úgy elszállj, hogy nem találsz haza. Te. Hülye nyomigyerek. :D
2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!