Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok olyan srác/lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok olyan srác/lány van, akik sorozatos csalódások után besokallnak, és kárukra megváltoznak? Véglegesen.

Figyelt kérdés
Bunkók lesznek, bizalmatlanok, könnyűvérű csajokkal kezdenek inkább, szarnak bele az egészbe, és mindent eldobnak. Holott előtte teljesen normális emberek voltak, csak sokszor kihasználták, és nem becsülték meg őket. Szerintetek sok ilyen van?

2014. márc. 18. 00:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én például ilyen vagyok...
2014. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Magyarországon igen. A legrosszabb a sok stressz, és egy-egy helyzetben nem tud az ember józanul gondolkodni -> csúnya veszekedés, és gyengül a kapcsolat, vagy meg is szakad. Stressz itthon pedig nem kevés van.
2014. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
igen, én is itt vagyok egynek. remélem nem végleges!
2014. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 frank1997ize ***** válasza:
én is.csak én nem bunkó vagyok hanem nemt tudok semmin se mosolyogni már kb egy éve.nevetni se meg semmi így végképp elment a kedvem mindentől.16F
2014. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 frank1997ize ***** válasza:
Nálam szerelem nem lesz többé én úgy érzem hiába ismerkedek már új lányokkal nem tudok szerelmbe esni.olyan mintha kihalt volna az érzelmesebb felem.Hip Hopokból is csak a durvábbikakat hallgatom meg.
2014. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
rengeteg ilyen van tudtommal bárén szerintem egyáltalán nem a káromra sokkal jobban élvezem az életet igy hogy nem engem használnakki ha tetszik ha nem egyáltalán nem vagyok megygőződve arról hogy azáltal hogy én váltam azzá aki addig a hozzám hasonlókkal játszott ne jártam volna jól főleg hogy ezután ha ügyes vagy akihasználókat is kihasználhatod mert ők is emberek ők se hibátlanok csak jobban vagymásképp kell megközelíteni őket..
2014. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
az meg hogy őt ezt hogyan éri nem az én dolgom velem se foglalkozott az illető aki erős feláll aki gyenge és nem áll ki magáért meg maradjon ahol van ez a mostani nézőpontom :)
2014. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Akad egy pár ;) Isten mentse meg tőlem a lányokat. Mondjuk miattuk lett ez.
2014. márc. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%

nah jó azért azt tisztázzuk már,hogy szerinted mi a becsülendő egy magába forduló,asszociális előítéletes,fejlődést elutasító egyénben?

ebből a helyzetből meg igenis komoly fejlődés,hogy elkezd könnyűvérű csajokat hajkurászni,dugni,élni,tapasztalatokat szerezni.

ha meg technikailag felfejlődik,akkor a rendes csajokból is simán csinál könnyűvérűt és akár az első randin befűzi és megdugja,mert túl jár az eszén.

szóval ez a könnyűvérű is milyen már?

egy normál csaj enged a vágyainak egy neki tetsző fiúval.

ez nem könnyűvérű,csak nem tudott ellenállni,de 100 másiknak meg ellenáll.

szóval nézőpont kérdése,hogy szerinted mi a káros és mi a hasznos.

kilépett a srác a pi-na nélküli életből?

ki.

fejlődött szociálisan.

igen.

akkor meg?

szóval az ilyenek inkább tudatosan fejlődnek.

2014. márc. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

az ilyenek csak sérültek akik sérülteket gyártanak. degenerált durcis kisgyerekek


30+F

2014. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!