Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt 30-as férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt 30-as férfiként, hogy a velem egykorú nők már az "anyám lehetne" kategória külsőre?

Figyelt kérdés
Így nem csoda, hogy szinte minden 30-as férfi a 20-as nők között keres társat. Mert egyszerűen nagyon megváltoznak rossz irányba a nők a 30-as éveikben, látványosan és gyorsan.
2020. ápr. 20. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért szívás, mert huszonévesként nem én vagyok az egyetlen, aki már az apjának érzi a 30-as férfiakat. Szar lehet neked, hogy a saját korosztályod neked nem kell, a fiataloknak meg te nem kellesz...
2020. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Sosem lesz tartós kapcsolatod, ha mindig csak a fiatalabb korosztályra vagy ráfixálva úgy, hogy te is kezdesz kiöregedni. Ha találsz is fiatal nőt, 10 év és ő is 30-as lesz... A saját érdekedben kellene ezzel szakemberhez fordulnod.
2020. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

30 leszek, mégis mit értesz az alatt, hogy rossz irányba?

Én nem gondolom magam se külsőre (adok magamra) se belsőre se szottyadt nyanyának.

Sőt, veled ellentétben én a korosztályomban keresgélek (vagyis keresgélnék) de csak a 20-24 éves korosztály talál meg...🤦🏼‍♀️


29N

2020. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, én sok szép nőt látok 30 felett is, ráadásul sok harmincas nő huszonévesnek néz ki. Én 24 vagyok és a barátom 34, de pont mostanában kérdeztem, hogy az ő korosztálya is tetszik-e neki és azt mondta, hogy persze. Nem tudom, hol láttál ilyen nőket, mert szerintem az átlag nem ilyen.
2020. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Mindkét nemben vannak emberek, akik 30 évesen már lerobbant tatának, vénasszonynak néznek ki.


És persze magát mindenki fiatalabbnak látja a tükörben.



Én azt látom -nemtől függetlenül-, hogy akik nem égették két végén a gyertyát, nem élnek egészségtelen életet, mozognak, vigyáznak, hogy ne hízzanak el, azok 35-40 évesen is jól tudnak kinézni, de Magyarországon az elhízás, a mozgásszegény életmód, a cigi, a pia, a stresz mindkét nemnél arat rendesen.

2020. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem leszek népszerű ezzel a válasszal, de igaza van a kérdezőnek. Huszonéveim közepe felé tartok (szintén nő vagyok) és a 6-10 évvel idősebb ismerőseim, kolléganőim simán lehetnének az anyám külsőre. De ezt az “asszonyos” kinézetet már a korosztályomban is látom. Súly, öltözet, frizura, mind mind hozzájárulnak ehhez. Persze pasiból is nagyon sok olyan harmincast látok, akiknél a nagyapám is jobban néz ki. De én úgy gondolom, hogy nem meglepő, ha egy igényes, sportos, előnyös külsejű harmincas férfi inkább egy huszast választ.
2020. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Melyik világban élsz, hogy egy 30-as nő neked öreg? Még bőven fiatal, manapság sokszor minél érettebb egy nő, annál többet foglalkozik az egészségével.
2020. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Te is 'apám lehetne' kategória vagy, csak nem látod.
2020. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Lachesys ***** válasza:
45%
nem szamoljatok bele, hogy sok 30as no szul, es azert legalabb 1 ev mire vissaszerzi a formajat az ember, ha hajlando ra. en 26 vagyok es majd olyan 10 ev mulva fogok sztem szulni, de mentalitasban a korombeli sracok mintha tizenevesek lennenek. meg 30asok is sokszor a szexet hajkurasszak. en meg nokent ha csaladot akarok, azt most kell egy komoly parkapcsolattal megalapozni, es erre a karrierepito, juj meg vanidom 30as pasik garmadajat szelektaltam ki mire talaltam egy csaladapanak valot....
2020. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%

Régi iskolai társaságban látom, hogy hiába 33-36 között van mindenki, eszméletlen különbségek vannak kinézetben.


Ténlyeg úgy nézünk ki, mintha nem 3-4 év különbség lenne az emberek között, hanem 20.


Igen, van aki megjelenik 120 kilósan, lenőtt hajjal, mandnem otthoni ruházatban... Simán 10 évvel idősebbnek néz ki.


És van aki üdén, frissen, ápoltan, nem elhízva, látszik, hogy ad magára, hogy sportol, hogy egészséges.



Ebben tényleg nincs igazság, mert mindkét típus jelen van.


És igen, kb 30 éves kor az, amikor mindkét nemnél kifut, hogy a fiatalság szépít. Azok az emberek, akik addig csak faros-bögyös csajok voltak, vagy nagy maci férfiak, hirtelen 30 felett valamikor átmennek amorf nagydarabba.


Rengetegen - főleg a hosszú párkapcsolatokban- teljesen elengedik magukat, se ruhára, se hajra, se szakállra, semmire nem figyelnek. Aztán mikor egyedül maradnak, akkor csodálkoznak, hogy milyen nehéz ismerkedni.

2020. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!