Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy várjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy várjátok hogy barátnőtök legyen, mint Müller Cecília a tömeges megbetegedéseket?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 20. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Na, én ezért is nem vettem már rég komolyan ezt az egész pánikhangulatot, mivel nem akkora nagy a baj, mint ahogy azt a média és a politika beállítja.

De én vagyok a h..lye, mert kimászkálok maszk és kesztyű nélkül, meg nem maradok otthon.

2020. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Ui.: sőt, ha meg mertem írni, hogy én inkább az immunrendszeremet erősítem, és nem dőlök be a pánikkeltő médiának, még akkor is leh..lyéztek itt, és állítólag nem lehet immunrendszert erősíteni, még ezt is megkaptam. :D
2020. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Amúgy közvetlenül a vírus miatt többet kell járnom ki, így jobb lett kicsit a hangulatom is, eljárok máshova is ahol nincsenek emberek természetesen, kedvem is van hozzá. Szóval a barátnőszerzésen kívül mindenhol segítve vagyok most.
2020. ápr. 20. 21:26
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
1-2: Majd ha hazaviszed véletlen és valamelyik családtagod belehal emlékezz vissza rá, hogy milyen ignoráns voltál.
2020. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Mi a fene köze van egy Világjárványnak a te vélt barátnődhöz ?

Egyébként szerintem kimondottan beteg dolog 1 emberek tíz ezreinek a halálát okozó járványon poénkodni.

2020. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
jah. 24 évesen sehol semmi és már félúton vagyok a diploma felé
2020. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Valahányszor meglátom ezt a nőt, elmegy az életkedvem. Lehet azért ő a tisztifőorvos, hogy ha ránézünk, tényleg élni sem lesz kedvünk, nemhogy csavarogni. 😃 Maga a megtestesült boldogság ez a nő...
2020. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

#4

Blablablablabla...


Látom az agyadat már jól átmosták.

Egy sima influenzajárványban éves szinten több százezer ember hal meg, daganatban meg több millió.


Immunrendszert kéne erősíteni és akkor nem lenne probléma.

2020. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem! Azt várják, hogy olyan barátnőjük legyen, mint Müller Cecilia.
2020. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%

#8: Látom adatot elemezni nem tudsz, de azért a konteós baromságaid puffogtatod. Te vagy az akinek átmosta már az agyát a sok pirospirula videó nézése, meg a szüleidtől örökölt kommunista "minden kamu" mentalitás. Persze, Csernobilra is azt mondták, hogy nincs itt semmi látnivaló, aztán mégis volt.


Segítek neked egy kicsit: az influenzába azért halnak bele többen, mert többen is kapják el, és itt milliárdos számokról beszélünk. Arányait tekintve a halálos esetek száma kevesebb, mint a koronavírusé (case-fatality ratio). Tedd egymás mellé a kettőt és meglátod.


Minek is magyarázok egy ilyen embernek igazából bármit is, itt van egy videó inkább, bár kétlem hogy ennyi ésszel tudsz angolul egyáltalán: https://www.youtube.com/watch?v=FVIGhz3uwuQ


Immunrendszer erősítéssel meg sokra megy az ember, ha már 60 elmúlt.

2020. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!