Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy várjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy várjátok hogy barátnőtök legyen, mint Müller Cecília a tömeges megbetegedéseket?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 20. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem várni kell, tenni érte.
2020. ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

2-es: Azért vagy lehülyézve, mert az immunrendszert tényleg nem lehet erősíteni*.


* Abban az értelemben, ahogy Móricka elképzeli. Van egy veledszületett immunrendszered, aminek a nagy része genetika, illetve a kritikus időszakban, már magzati korban és utána az első néhány évben kialakul. Ezért is jó, ha egy kisbabát sok inger ér, találkozik kosszal, nem fertőtlenít állandóan a szülő mindent, a természetben rengeteg pollent szagol és kisebb eséllyel alakul ki allergia, mert nem huszonévesen fog először valami allergénnel találkozni a szervezete és így tovább.


Az immunerősítéses marketingbullshit mögött annyi valóságalap van, hogy sok ember nem táplálkozik helyesen, kialvatlan, esetleg dohányzik, iszik, stb. Ezt pedig kompenzálni kell.


De koronavírus, influenza meg a legtöbb vírus ellen szedhetsz te akármennyi C vitamint, D3 vitamint, ehetsz foghagymát meg zöldségeket, gyümölcsöket, akkor is végig fog menni rajtad, hiszen ha nincs ellene védettséged, akkor pont attól vírus, hogy behatol a sejtmagba, szaporítja magát és csak akkor ismeri fel a szervezet, amikor már elérte a kritikus tömet a mennyisége. És ekkor alakul ki az immunválasz, vagyis minél erősebb az immunrendszered, annál szarabbul fogod érezni magad.


Ha pedig a tünetmentes emberek csoportjába tartozol, akkor szintén nem sok köze van az immunrendszerhez.


"Immunrendszert kéne erősíteni és akkor nem lenne probléma."


Látom, nem tudsz leszakadni róla. Autoimmun betegségekről hallottál már, amit pont a túl erős immunrendszer okoz?


A rák ellen meg pont irreleváns az egész. Annyit tehetsz, hogy elkerülöd a bizonyítottan rákkeltő dolgokat, de ha a sejtjeid rosszul osztódnak, akkor a hajadra kenheted az immunrendszeredet. Az maximum a kemó ellen fog hatékonyabban küzdeni, ezzel megnehezítve a rákos sejtek (ami szintén te magad vagy, a szervezeted részei) pusztítását.


Ha nekem nem hiszel, nézz már szét kicsit a világban, nem a hajléktalanok meg a kocsmatöltelékek hullanak nagy arányban rákos megbetegedésekben.

2020. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Olvasd el Szent-Györgyi Albert és Béres József munkásságát.


Kár, hogy eléggé sekélyes a daganattal kapcsolatos ismereted. Hallottad már azt, hogy a stressz az egyik legnagyobb halál és daganatfaktor? Anyukám 12 évig volt daganatos, szóval bocsika, de tőled szerintem jóval többet tudok erről a betegségről.


"De koronavírus, influenza meg a legtöbb vírus ellen szedhetsz te akármennyi C vitamint, D3 vitamint, ehetsz foghagymát meg zöldségeket, gyümölcsöket, akkor is végig fog menni rajtad, hiszen ha nincs ellene védettséged, akkor pont attól vírus, hogy behatol a sejtmagba, szaporítja magát és csak akkor ismeri fel a szervezet, amikor már elérte a kritikus tömet a mennyisége. És ekkor alakul ki az immunválasz, vagyis minél erősebb az immunrendszered, annál szarabbul fogod érezni magad.

Ha pedig a tünetmentes emberek csoportjába tartozol, akkor szintén nem sok köze van az immunrendszerhez."

Figyelj, hallottál már valamit a fogákonyságról? Tessék, íme egy is felvilágosítás!

[link]

Ha nem elég erős az immunrendszered, akkor mindig influenzás leszel, lesznek tüneteid. Érdekes, én még soha nem voltam influenzás és ez nem genetika. Tudod, én teszek azért, hogy egészséges maradjak.

Ja, semmi köze az immunrendszerhez, ha nem vagy beteg? Úristen, te alapból vagy ilyen ostoba, vagy tanítják neked?

Szóval, ha pl. valaki dohányzik, gyorséttermi kajákat fogyaszt állandóan, akkor mit csinál az immunrendszerével? Segítek, gyengíti!

Viszont, ha sportolsz, gyümölcsöket, vitaminokat, mézet, gyömbért, gyógynövényteákat fogyasztasz, akkor mit okozol az immunrendszerednek? Erősíted!


Komolyan, hogy nekem miért kell ennyi h..lye és ostoba emberbe itt belefutni. Ti klónozzátok magatokat?

2020. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ui.:

"foghagymát"


Talán foKhagymát! Tanulj meg helyesen írni, légyszíves!

2020. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jav: nem fogákonyságról, hanem fogékonyságról
2020. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

13-as: Én mutatok neked olyan forrást is, aki nem akarja eladni a saját csodatermékét, mint Béres József meg Lenkei.


[link]


Senki nem mondta, hogy ne sportolj, ne tartsd normális tartományban a testsúlyodat és ne érkezz egészségesen és kiegyensúlyozottan.

2020. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Szóval idelinkelsz egy közel 10 éves cikket, egy olyan magyar bloggertől, akiről nem tudunk semmit, a forrásként megjelölt személy pedig egy amerikai író, producer, akit elítéltek, börtönben is volt és semmi köze se az orvostudományhoz, se a természetgyógyászathoz.

Oké, értem. Hűha, micsoda "hiteles" forrás. :D

Komolyan, hány perc kellett mire ezt a kamus dolgot megtaláltad?

2020. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A stresszel kapcsolatban pedig van egy nagyon jó TED előadás: [link]


Ott sem maga a stressz a hibás, hanem az arra való reakciónk és a stresszlevezetési technikáink.


Azok az emberek élnek a legtovább és a legegészségesebben, akik jól tudják kezelni az őket ért stresszt, utána jönnek azok, akiket alig ér stressz az életükben (ami lássuk be, elég valószínűtlen, ha minden szép és minden jó az életedben, akkor egy szeretted elvesztését is évekig, évtizedekig gyászolhatod és utána pszichiátriáról-pszichiátriára küldözgetnek).


Végül pedig azok, akiket sok stressz ér ÉS ROSSZUL DOLGOZZÁK FEL. Cigizek, mert stresszes életet élek és megnyugtat, majd leszokom, ha kevésbé lesz stresszes az életem (sosem lesz ilyen), bepiálok a haverokkal, mert ma extra stresszes napom volt, haza kell mennem munkából, a párkapcsolatomban is csak a problémák vannak, meg kell látogatnom a családomat, velük is rossz a viszonyom, átvert a pénztáros, de túl félénk vagy figyelmetlen voltam, ezért be kell nyelnem, az orrom előtt zárta be a buszsofőr az ajtót, pedig látta, hogy futok és még a bokám is aláfordult a sietségben és így tovább.

2020. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

66%-os urbán legendákban meg konspirációs teóriákban hisz, hagyjad, olyan mintha Jehova tanújával vitatkoznál. Tiszta öreganyám. Persze, szedjed csak a C vitamint meg egyed az erős paprikát, az majd megvéd.


Ez is egy ilyen mítosz, hogy megerősíted az immunrendszered és máris védve vagy. Hát van egy hírem neked: nem vagy. Max. 5 nap helyett 4-et fekszel fájdalmas tüdőgyulladással az ágyban, de ennyi. Ha alapból van veleszületett vagy kialakult betegséged (pl. rák), vagy ha már amúgy is öreg vagy (amikor az immunrendszer természetes módon elkezd gyengülni), akkor semmire nem mész a házi praktikáiddal.

2020. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19: Amúgy zárójelesen megjegyzem, hogy napi szinten alakulnak ki "rákos" sejtelváltozások (sejt degeneráció) mindenkiben. Az immunrendszer ezeket kinyírja. Akkor van gond, ha nem minden ilyet detektál, esetleg nem tud elpusztítani.

Egyébként a valódi számok jóval alacsonyabbak annál, mint amit a tévében mutogatnak. Egész egyszerűen azért, mert ha tünetmentesen a véredben a vírussal elüt egy kocsi, azt is ugyanúgy a "koronavírus áldozata"ként írják majd meg, mintha valóban tüdőgyulladással szenvedtél volna. Nem szabad félválról venni a vírust, de a pánikkeltés és rettegés sem célszerű.

2020. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!