Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal, ahol főleg művelt értelmiségiek vannak?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sikeres pózer emberek társkeresőjére gondolok, amiket hirdetnek, hanem ami inkább elvont érdeklődési körű , az anyagi világban kicsit elveszetteket hoz össze.
2020. ápr. 21. 00:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Nézelődj az ezotéria témakörben ott sok az értelmiségi :D

Viccet félretéve vannak fizetős társkeresők, talán ha fizetni kell érte akkor nem megy oda minden jött-ment

2020. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem éppen ők azok a csendesebb, introvertáltabb emberek, akik nem szeretnek sem online, sem tervezetten, célzott módon ismerkedni, csak a természetes "élőhelyükön", ha úgy hozza a sors.

Már ha egyáltalán szeretnek ismerkedni...

2020. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
az nem pózőr?
2020. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

"elvont érdeklődési körű , az anyagi világban kicsit elveszetteket hoz össze. "

Ennek abszolút nem egyenlő a műveltséggel...

2020. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
*Ez
2020. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatból mondom, előbb talál az ember a megfelelő fórumon magának társat, mint társkeresőn. Ha ilyen partner kell, keress a hobbidnak, szakmádnak vagy egyéb érdeklődésednek megfelelő topikokat és ott oszd meg a gondolataidat majd kezd beszélgetést az adott témáról. Társkeresőn caak kínlódtam a sziamizus gyökerekkel, semmi értelme nem volt. A párommal meg eleve úgy ismerkedtem meg, hogy egymás bolhaszaros dolgai helyett kapásból egy morális dilemmát tárgyaltunk meg órákon keresztül. Élmény volt
2020. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Most művelt értelmiségi legyen vagy életképtelen lúzer?
2020. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Abban bízok lesz olyan hozzám hasonlóan zárkózott ,de értelmes és aranyos nő, (én férfi vagyok, félreértés neessék) aki talán pont abban az időszakban regisztrál, amikor majd én :) Egyfajta utolsó mentsvárként . Elvont művészfilmek, filozófiálgatás, egy kis kerti munka, olvasgatunk , tévét nem nézünk. Ez jóadag naivitás , de ki tudja mit hoz az élet.
2020. ápr. 21. 00:25
 9/24 A kérdező kommentje:
A művelt értelmiségit ne ilyen elitista formában értsük, nem kell irodalomesztétának lenni, de azért tudja ki volt pl Goethe.Vagy akár Tarkovszkij. Vagy ha nem is tudja,legyen meg benne a késztetés ,hogy utána jár. Rossz példa, de így késő éjszaka ez jutott eszembe.
2020. ápr. 21. 00:32
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A tinderen, badoon, meg a jaumo tucatalkalmazásain kívül gyakorlatilag mindenhol értelmesebbek vannak. De azokat meg szerintem értelmetlen is használni ha nem budapesten laksz, legalábbis nekem a környéken kereken 0 ember használta. (bumble, plenty of fish, stb.)
2020. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!