Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal, ahol főleg művelt értelmiségiek vannak?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sikeres pózer emberek társkeresőjére gondolok, amiket hirdetnek, hanem ami inkább elvont érdeklődési körű , az anyagi világban kicsit elveszetteket hoz össze.
2020. ápr. 21. 00:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

#20 E-bookról esetleg hallottál már? Nem kell a múlt században ragadni ahhoz, hogy valaki művelt “értelmiségi” legyen. Két kezemen meg tudom számolni, hogy hány könyv van otthon, mégis olvasottabb vagyok, mint az átlagember. Ugyanez a párom is, pedig ő már nem mai darab, mégsem a kézzelfogható könyvek híve.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy felesleges ilyeneken fennakadni, hogy nincs a csajnál könyv és hasonlók. Ez a könyv- és költészetmánia hangoztatása általában azoknál figyelhető meg, akik csak tanultnak, értelmesnek szeretnének látszani, de valódi tudásban még messze vannak attól.

2020. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#20 E-bookról esetleg hallottál már? Nem kell a múlt században ragadni ahhoz, hogy valaki művelt “értelmiségi” legyen. Két kezemen meg tudom számolni, hogy hány könyv van otthon, mégis olvasottabb vagyok, mint az átlagember. Ugyanez a párom is, pedig ő már nem mai darab, mégsem a kézzelfogható könyvek híve.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy felesleges ilyeneken fennakadni, hogy nincs a csajnál könyv és hasonlók. Ez a könyv- és költészetmánia hangoztatása általában azoknál figyelhető meg, akik csak tanultnak, értelmesnek szeretnének látszani, de valódi tudásban még messze vannak attól."


Azért szerintem a könyvek hiánya elég jelzés értékű. Még csak silány romantikus fércművek se. Nem ,nem olvas, csak a telefonját nyomkodja ő is. Persze azt mondta lenne kedve, meg mutassak majd neki jó könyveket, de aztán elküldött ,más miatt.

Túl messzire mentünk megint, én csak egy kedves értelmes nőt szeretnék.

2020. ápr. 21. 22:00
 23/24 anonim ***** válasza:
73%

"Ez a könyv- és költészetmánia hangoztatása általában azoknál figyelhető meg, akik csak tanultnak, értelmesnek szeretnének látszani, de valódi tudásban még messze vannak attól."


Pontosan. Azok akik rögtön a könyvekkel kezdik, fogalmuk sincsen arról mi egyébből tudnák leszűrni az intelligenciát. Pl, volt olyan korszakom amikor hetente olvastam 1-2 új könyvet, de mikor "művelt" Pistike vagy Gizike álszent fejjel elmondja mi az a nagy mű amin rágódik (miközben anyukája palacsintát süt neki), majd belekérdez hogy mit olvasok, nem jut eszembe egyből ennek a sok könyvnek a címe, mert jelenleg éppen a gyereknevelésben és lakásfelújításban, egészséges életmódban, sportban vagyok naprakész.

2020. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 lucia popp válasza:

Hahó,

én vagyok az, akit keresel.

4 év késéssel még aktuális?

Épp nagy társkeresésben vagyok...

És hasonló kérdésem lett volna, mint neked, csak én épp férfit keresek...

febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!