Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiakon kívül nőket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakon kívül nőket is zavar hogy már több mint egy hónapja nincsen lehetőségük ismerkedni, és legalább még egy, de lehet hogy két hónapig sem lesz?

Figyelt kérdés

Ismerkedés alatt bármire lehet gondolni.


Engem pasiként pl eléggé zavar most, hogy semmilyen lehetőség nincsen ismerkedni.


A tavalyi évem katasztrófa volt, a tél simán csak hideg, depresszív, unalmas, és most itt van ez.


De eddig itt gyik-en saját tapasztalatom szerint csak férfiak sajnálkoztak a helyzeten.

Nőket is zavar ez?


2020. ápr. 21. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Személy szerint engem nem nagyon érdekel; más problémák jobban lekotik a figyelmem, és maga a szabadság jobban hiányzik, mint az ismerkedés.

De nemrég volt itt valami kislány, aki kifejtette, hogy szerinte hülyeség a karantén, mert így tönkremennek a kapcsolatok a találkozás hiánya miatt,szoval ja, biztos vannak nők is, akiket ez lesujt.

2020. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem jelenleg nincs párom, de nem zavar hogy nem tudok úgy ismerkedni, nem bánom.

Pár hónapot bőven ki lehet bírni szerintem ha az ember nem kapcsolatfüggő vagy hasonlók.


22/L (nem kérek privátot)

2020. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyugi 2-es, ilyen fenhájázó stílussal felesleges kiírnod, hogy nem kérsz privátot :D
2020. ápr. 21. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, de nálam ez ilyen buta érzés... Mármint előtte sem volt sem lehetőségem, sem esélyem (átlag alatti nő vagyok), szóval csak az illúzió hiánya "fáj". Eddig legalább az megvolt. Úgy indultam el itthonról, hogy nagy a világ, bárhová megyek, egy csomó ember, hátha egyszer csoda történik, szerencsém lesz, belefutok valakibe... Nyilván ez úgy baromság, ahogy van. De most már sincs. Maradt helyette az, hogy eddig sem jött össze, most itt van ez a helyzet, így pláne nem fog, és akkor igazából mi a francnak is kelek fel továbbra is minden reggel? 🤔
2020. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Tévedsz kérdező, ki kell írnia, és még így is fog kapni egy csomót.
2020. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, mivel elhatároztam, hogy ezt a nyarat már nem fogom egyedül tölteni. Erre jön ez a köcsög vírus és tessék!
2020. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, és nem azért mert kapcsolatfüggő lennék, akkor nem lennék 3 éve szingli :D

Meg tavasszal alapból mindenki nyitottabb és jobb kedvű, tök jó kint lenni, hát majd nyáron nagyon bízom benne.

2020. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 Azért nem ennyire reménytelen a dolog.
2020. ápr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ideje lenne megtanulni ezen idők alatt, hogy magunkkal legyünk elfoglalva, és ne hajhásszunk kapcsolatokat.

eddig se kerestem senkit, eztán se fogok.

2020. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert csak ez a két opció van, hogy valaki hajhássza vagy egyáltalán nem keres soha?
2020. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!