Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehéz a nőknek párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz a nőknek párt találni vagy csak a panaszkodást tolják túl egy kicsit?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok de itt gyakorin és az ismeretségi körömben is egy csomót panaszkodnak arra a nők, hogy milyen nehéz partnert találniuk. Pedig én azt vettem észre, hogy egész könnyen megy nekik hacsak nincs valami irreális elvárásuk ilyen téren.

Ha viszont tényleg ilyen nehéz a nőknek a pártalálás akkor annak mi az oka?


2020. ápr. 22. 14:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok nő, Adonisz sem ( finoman fogalmazva), fiatal sem. Vannak új jelentkezők. + Idén 2 exbarátnő rákérdezett van e üresedés.

Nem értem miért sír itt néhány ember folyamatosan. Nők talán tudják a választ.

2020. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nehéz normális társat találni, de ennek több oldala és oka van:


1. Amikor valaki nem mer komoly kapcsolatra ismerkedni. Látszólag azt szeretne, de nem mutat be a szüleinek, se a barátainak, semmi közös kép, ritkán együttalvás, főleg a szexualitáson van a hangsúly.


2. Aki szimplán nem akar kapcsolatot, mert sokat csalódott, csak szexelni szeret mindenkivel, nem akar elköteleződni, mert a korábbi barátnői megcsalták/kihasználták stb. Helyette a huszadik vállalkozását indítja be, melyről gyakran posztol öltőnyben, hogy mindenki érezze, milyen nagy ember.


3. Van olyan, aki semmit nem tesz le az asztalra, de mindent akar: szakmunkás, durva tájszólással, örökös muslincahaddal és enyhe konyhaszaggal a háta mögött. De amugy minden nő egy ostoba liba, aki nem jön vele össze.


4. Nem mer felnőni, nem akar tenni egy kapcsolatért. Ő az élet minden területén ilyen, el kell engedni.


5. Az alfának nevezett rosszfiú, akinek kétes ügyletei vannak, leszrja néha a lányt, szítva ezzel a nőstényben a vadászat iránti tűzet. Megszerezni nem lehet, csak ideig-óráig.


6. Ez az a típus, aki nem lépett még túl az exén, hiszi, hogy ő a megfelelő neki, néha szerez be pár ürítő partnert, de komolyabban csak az exel tervez.


Rengeteg féle férfi van, de nőben is szép számmal lehetne ilyen kategorizálást csinálni. Nem vagyok férfi gyűlölő, van párom, ez a fenti agymenés pedig az évek tapasztalat a társkeresők húspiacáról.

2020. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
72%

Vannak olyan nők, akiknek nehéz.

Egyébként itt is leírom: mindenkinek jutna valaki. A férfiaknak is. A gond azzal van, hogy néhányunknak (a rosszabb adottságúaknak) csak olyan valaki, akihez nem tudunk vonzódni. Erre persze a szerencsésebbek azt mondják, hogy úgy kell nekünk, ha nem tudjuk ezt elfogadni...

Mert ugye elvileg úgy az igazságos és logikus, ha egy nem vonzó embernek egy másik nem vonzó ellenkező nemű a párja. Pedig úgy nem működik sem a szex, sem a kapcsolat, ha nincs kémia, és nem esik jól még egymáshoz érni sem. És az, hogy valaki nem vonzó, nem jelenti automatikusan azt, hogy képes vonzódni egy másik nem vonzó egyedhez. Nem, attól még ő sem fog vonzódni hozzá, és vice versa.

2020. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is-is.


(szexet nyilván könnyű, de most gondolom nem arról beszélünk)


Van amiben szerintem sokkal könnyebb:

- megszólítják őket, ha egy nő passzív, akkor is tud ismerkedni, mert keresik a társaságát. Ha egy férfi passzív, akkor teljesen láthatatlanná is válik. Ugyanez igaz az introvertáltságra. Ha egy nő introvertált, biztos jön egy férfi, aki türelmesen megvárja, amíg megnyílik (az összes párom introvertált nő volt, én meg mindig megadtam a szükséges időt). Egy introvertált férfi kb mintha nem is létezne.


- van miből válogatni. Ha egy nő felpörgeti a randizást, akkor rengeteg emberrel tud megismerkedni, így hiába kevés a normális, a nagy merítés miatt az is akad a hálóba



Van amiben sokkal nehezebb:

- egy nőtől minden férfi (szó szerint minden) akar valmait, de főleg csak szexet. Sosem lehetsz biztos, hogy a kedves sráctól, a nagymenő csajozógépen át, a 80 éves tatáig (na jó, ez utóbbinál biztos lehetsz), mit is akar tőled

2020. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
74%
A panaszkodást az itteni 40-50%os nőgyűlölők és társaik tolják túl, 1 panaszkodós nő által feltett kérdésre jut 100 mindennőbéenvérebukikalacsonyvagyokkicsia14centispéniszblaaablaaa férfi kérdés. A női válaszolók válaszát egyáltalán nem veszik figyelembe, hiszen szerintük mind hazudik. Csak a fejükben élő nőképről irogatnak, azt kezelik tényként.
2020. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

"megszólítják őket, ha egy nő passzív, akkor is tud ismerkedni, mert keresik a társaságát."

"Ha egy nő introvertált, biztos jön egy férfi, aki türelmesen megvárja, amíg megnyílik"

Hát persze. Kivéve, ha ronda az a nő. Akkor ugyanolyan láthatatlan, a közelébe nem mennek, és dehogy várnak türelmesen, már egy nem elég poénosra sikeredett mondat vagy bármi hasonló jelentéktelen semmiség miatt azonnal felejtős lesz.

2020. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%

""megszólítják őket, ha egy nő passzív, akkor is tud ismerkedni, mert keresik a társaságát."


"Ha egy nő introvertált, biztos jön egy férfi, aki türelmesen megvárja, amíg megnyílik"


Hát persze. Kivéve, ha ronda az a nő. Akkor ugyanolyan láthatatlan, a közelébe nem mennek, és dehogy várnak türelmesen, már egy nem elég poénosra sikeredett mondat vagy bármi hasonló jelentéktelen semmiség miatt azonnal felejtős lesz."



@16: a ronda férfi ugyanúgy teljesen esélytelen, mint a ronda nő. Miért szerinted egy ronda férfi ha megszólít, akkor nem küldik el?



Aki viszont nem kifejezetten ronda, ott már előnyben van.

2020. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
39%

Van egy hobbim, ami most elég felkapott lett, és sok új arc kerül be.


Ha megjön egy új nő, rögtön 10-en ugranak, körbevezetik, segítenek neki, elhívják a hobbin kívüli programokra. Nyilván 100-ból 99 csak megdugni akarja, de akad 1, aki nem. Na őt kell megtalálnia.


Nem egyszerű vállalkozás, mert 99 csak kettyinteni akar, de azért csak könnyebb, mintha 0-ról, körön kívülről kellene kezdenie.



Ha megjön egy új férfi, akkor heteket, hónapokat kell hajtania, hogy bekerüljön a hobbin kívüli programokba (a baráti körbe), semmi külön elbírálás, befogadó a társaság, mondják neki, hogy szia, üljön le, de utána csinál amit akar. Összesen 5-6 év alatt talán 1 olyan férfit láttam, akit ugyanúgy körüldongtak a nők, mint ahogy a lányokat dongják körül, de az valóban egy "bradpitt" volt.


Nekem konkrétan 6+ hónapomba tellett, mire elhívtak engem is azokra a programokra, ahova már a régi tagok mehetnek. Egy olyan lánnyal együtt voltam újonc, akit 2 napja ismertünk.

2020. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
38%

#19


Engem évek után sem szoktak, aztán mindig kiderül, hogy a többiek tök jól elvannak a hobbin kívül. Ezt mindig kicsit megalázónak éreztem, ezért választottam magányos hobbikat, ott legalább jó a társaság :)

2020. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!