Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehéz a nőknek párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz a nőknek párt találni vagy csak a panaszkodást tolják túl egy kicsit?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok de itt gyakorin és az ismeretségi körömben is egy csomót panaszkodnak arra a nők, hogy milyen nehéz partnert találniuk. Pedig én azt vettem észre, hogy egész könnyen megy nekik hacsak nincs valami irreális elvárásuk ilyen téren.

Ha viszont tényleg ilyen nehéz a nőknek a pártalálás akkor annak mi az oka?


2020. ápr. 22. 14:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
10%

"Mert ugye elvileg úgy az igazságos és logikus, ha egy nem vonzó embernek egy másik nem vonzó ellenkező nemű a párja. Pedig úgy nem működik sem a szex, sem a kapcsolat, ha nincs kémia, és nem esik jól még egymáshoz érni sem. És az, hogy valaki nem vonzó, nem jelenti automatikusan azt, hogy képes vonzódni egy másik nem vonzó egyedhez. Nem, attól még ő sem fog vonzódni hozzá, és vice versa."


Figyelj van abban valami amit mondasz, de azért van ellenpélda is. Itt is hány női kommentet láttam már, ahol azt írták, "elsőre nem tetszett a párom, de ahogy megismertem belülről is már szépnek láttam".


Inkább az a "baj", hogy csúnya nő csúnya férfinak esélyt sem ad arra, hogy megismerhesse. Ellenben csúnya férfi csúnya nőnek adna esélyt. Na ez a nagy különbség a két nem párválasztásai szokásaiban: a nők mindig főlé választanak, míg a pasik választanának a saját szintjükön IS, de ott SEM tudnak, mert a nők nem engedik.

2020. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%

"elsőre nem tetszett a párom, de ahogy megismertem belülről is már szépnek láttam".


-- gondolod ilyen fordítva nincs? Férfiként sem mindig azt a nőt választja az ember, aki a legjobban bejön, hanem rájön, hogy a másik milyen intelligens, milyen jó a humora. (én is jártam úgy, hogy a bomba csajjal randizva szerettem bele a kis szürke egérkébe, és engedtem el a mindenki szerint kivételes csajt)

2020. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
6%

#22: Nem mondtam, hogy nincs. Már hogyne lenne? Nekem is van tapasztalatom benne, első kézből.


Nem ez a lényeg. Hanem hogy amíg a férfi adna esélyt erre, addig a nő nem.

2020. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
9%
"Nehéz normalis társat találni" a nők 0.1 másodperc alatt, egyetlen szemvillanással döntik ezt el. Ennyi idő alatt mérik kb fel, hogy potenciális partner vagy-e. Itt kellene a férfiaknak megfelelni, magasság, sárm, arcberendezés, pénz látszik-e rajtad, kisugárzás stb. Ha ezzen a szemvillanásnyi vizsgán átmész, jöhet a felvételi vizsga. Jó humor, értelmes beszélgetőtárs, udvarias, érdekes személyiség, izgalmas hobbi, társasági élet stb. Nem sokan képesek ezt megugrani.
2020. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
16%

A képlet egyszerű:


- csúnya nő: szexet talál (ha nem is könnyen), de amúgy mást nem

- átlag nő: körülrajongják akkor is, ha introvertált, ki kell tudnia választani, hogy ki az aki csak szexet akar

- szép nő: körülrajongják akkor is, ha introvertált, ki kell tudnia választani, hogy ki az aki csak szexet akar



- csúnya férfi: akár kezdeményez, akár nem, esélytelen. Ha nem nyomul mindenkire, szüzen hal meg

- átlag férfi: van esélye kapcsolatra, ha tesz érte, ha passzív/introvertált, akkor mintha nem is lenne

- igazán jóképű férfi: ha körül nem is donbják a nők tömegesen, de nála már próbálkoznak

2020. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
60%

"ha egy férfi úgy el van kényeztetve, hogy 40 éves koráig bármilyen nőt meg tud kapni 18 és 45 között"


Ilyen de facto NINCS.

2020. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
37%

#25: Csúnya nő is találhat párkapcsolatot. Max fogynia kell egy kicsit meg kisminkeli magát, de lehet még az se kell neki hozzá. Csúnya férfi meg a feje tetejére is állhat, akkor se lesz semmi. De sokszor még az átlagos férfiaknál is ez a helyzet.


A többi nagyjából stimmel. Férfinak születni minden kategóriában szenvedés, kivéve ha a topban vagy. Nőnek születni luxus, oszt még ők panaszkodnak, hogy milyen nehéz nekik?

2020. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%

23:"Nem ez a lényeg. Hanem hogy amíg a férfi adna esélyt erre, addig a nő nem."

Ezzel ellentmondtál önmagadnak, hiszen te írtad azt is, hogy hányszor olvasod itt, hogy nők így jönnek össze férfiakkal.

Csakhogy! Azt nem várhatod el komolyan, hogy egy nő minden számára nem vonzó pasival randizzon, hátha egymásba szeretnek.

Én sem jöttem volna össze sem kép alapján sem első látásra az exeimmel, de nem is randizgattam velük feleslegesen, hanem megismerkedtünk munka vagy hobbi kapcsán. Nincs az az isten, hogy én számomra nem vonzó emberekkel randizgassak. Mi értelme annak?

2020. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%
Mindkét nemnek. Ha komolyat keress.
2020. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
47%

A különbség nem abban rejlik, hogy a csúny vagy szép nőnek/féfinek könnyebb.



A csúnyának nehéz, a szépnek könnyű. Legyen férfi vagy nő.



Az egy másik kérdés, hogy a nőka férfiak kb 30%-át tartják átlagosnak, vagy átlagon felülinek, a férfiak meg a nők 80%-át soroják ide.



Tehát a 20% nem átlagos, nem szép nőre jut kb 70% nem átlagos, nem szép férfi...

2020. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!