Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy azok a nők, akik külsőre a felső 50 %-ban vannak, általában mind csak azoknak a férfiaknak írnak vissza a társkeresőkön, akik a felső 10-15 %-ban vannak? Mindenhol ezt olvasni, külföldi oldalakon is.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

Nem kötelező visszaírni. Ha egy nő kap 5 különböző pasitól levelet és a feladójuk egyik se nyerte meg külsőre a nőt, majd azt hiszed, hogy visszaír nekik? Mégis minek?

Hogy jaj, bocsi, de nem tetszel?

Abból nem esik le, hogy nem jöttél be neki, ha nem kapsz válaszlevelet?


Ha elmész kb 10 állásinterjúra, hánytól kapsz válaszlevelet, hogy bocsi, de nem kaptad meg az állást?

2020. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Kedves" 7-es. Nem vagyok "frusztrált gyökér", ahogy fogalmaztál.


Én Tinderen vagyok fent. Nem mondom, hogy túl gyakran lennének match-eim, de amikor van match, olyan 30 %-ban azért kapok választ az első üzenetemre tőlük. Bár azt megfigyeltem, hogy a szebb lányok iszonyat ritkán válaszolnak.

2020. ápr. 22. 19:44
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert ronda vagy, azért. Minek írjon vissza egy ilyen nyominak, ha mellette még 10 másik előnyös külsejű (és valószínűleg ezerszer jobb személyiségű) ír neki?
2020. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok. :D


Átlagos külsejű vagyok, nem vagyok ronda.

2020. ápr. 23. 11:19
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is átlagos nő vagyok, mégsem jövök be sok átlagos pasinak sem. Valahogy nem akarok eret vágni magamon emiatt. Akinek meg bejövök, nekem nem kell, nem azért mert átlagos, hanem van olyan tulajdonsága, ami kizáró tényező nálam pl dohányzás stb.


Szerintem az a normális, hogy mindenki olyat keres, aki bejön neki, ha nem jön be, inkább marad egyedül. Ennyi a sztori.

2020. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, fiatal nőkről van szó? Az átlag fiatal nő szép. 18-70 éves korig írnak rá férfiak. Te válaszolnál a helyükben mindenkinek? Inkább azoknak írnak vissza, akik a felső 1-2%-ban vannak, nem?
2020. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!