Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 40eves vagyok és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 40eves vagyok és nincs senkim, ilyen korú ember hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés
Közel ennyi idősek ti merre ismerkedtek, egyébként vidéken lakom.
2020. ápr. 23. 08:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
Örülj neki, addig jó, amíg a saját magad ura vagy, szabadon, békességben. Ne akarj egy kétszínű, piócát az életedbe,aki csak ideig-óráig lenne veled. :) 4xF
2020. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem kötekedésből, de azért én is megkérdezem. Eddig mit csináltál?


Kedves kommentelő, olyan nem létezik, hogy elvált vagy megcsalták vagy elhagyták? Tudod te hányan válnak el 40 felett? Megsúgom, minden 2. pár szétmegy.

2020. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kérdező nem írta meg, hogy milyen okból van egyedül, hogy volt-e már komoly párkapcsolata. Ezért kérdeztem meg, hogy eddig mit csinált.
2020. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tanultál? Dolgoztál? Karriert építettél?


Elégedett voltál a teljesítményeddel valaha? Nyújtottak örömöt valamelyest a napi feladataid - az elvégzésük után?


Mi az eredeti szakmád? Mi szerettél volna lenni gyermekkorodban? Volt-e dédelgetett álmod?


Nekiláttál-e a megvalósításnak - esetleg feladtad a tervedet csalódottan?


Ui: volt-e "gyerekszerelem" óvodás/kisiskolás kor körül - vagy diákszerelem felső tagozatban/középiskolában az életedben?

2020. máj. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia. Ha nem vagy lepattant apuka 40es, akkor sztem tok mindegy,jonnek a nok. Fiatalabbak is, nem kell beerned egy hasonlo koruval (valljuk be fele mar elviragzott).

Ha meg az vagy, akkor villantanod kene valamit... akkor is kb barhol lehet ismerkedni ahol a szituacio megengedi.

2020. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én éppen most nézem, volt két nem túl főnyeremény elvált 40-es férfi a tánccsoportban, nem voltam fél éve ott. Most megnéztem őket, mind a kettő egy 34 és egy 36 éves szingli nővel jött össze onnan a táncsoportból. Csinos nők, egyik jogász, másik tánctanárnő egy suliban. Szóval ha nem vagy hülye meg pókhasú büdös szalonnaszagú, és próbálkozol, van egy kis lakásod (hogy lássa, nem albérletben élsz 40 felett), akkor simán van esélyed.
2020. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!